Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Volkswagen Amarok Yan Basamak

Amarok yan basamak modelleri aracınıza estetik bir görünüş kazandırmakla beraber aracınızı darbelerden koruyacak bir tasarıma sahiptir. Birçok farklı tasarıma sahip Amarok yan basamak modelleri aracınızın karakterini ortaya çıkartacak ve daha güçlü bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Amarok pickup 2010- sonrası modellere uyumlu bir şekilde şekilde üretilen yan basamaklarımız alyans, brillant, another, emerald, pearl, plus, ring, sapphire v1 ve sapphire v2 olarak ayrılmaktadır.

Gerek şehir içinde gerekse arazi şartlarında yapılan yolcuk sırasında meydana gelebilecek darbelere karşı dayanıklı ve sağlam yapısıyla kendini gösteren yan basamak modelleri, size konforlu bir yolculuk yaşatmak için üretiliyor. Genellikle yerden yüksek araçlarda tercih edilen yan basamak modelleri artık birçok araç için tercih edilen bir aksesuardır.

Amarok Yan Basamak Avantajları

Çeşitli hava ve yol şartlarında aracınızı darbe ve engellere karşı korumaya yardımcı olan amarok yan basamak modelleri sizin daha rahat ve konforlu yolculuk yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Benekli ve pürüzlü yüzeyleri sayesinde ayağınızı üzerinden kaydırmaması için özel olarak tasarlanmış olan ayak basamakları size güven verecek. Bununla beraber aracınıza güçlü bir duruş katacak olan tasarımı ilgileri aracınızın üzerine çekecek.

Yan basamak modelleri arasında çeşitliliğe sahip olan modellerimiz, sizin zevkinize hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Renk, şekil ve malzeme çeşitliliğini size sunarak aracınız için en iyi seçeneği size bırakıyoruz. Sitemiz üzerinden aracınıza uygun modeli kendi zevkinize göre kolayca seçebilir ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Amarok Yan Basamak Montajı

Diğer otomobil parça ve aksesuarlarında olduğu gibi yan basamak modellerimizin de montajı gerekli talimatlara uygun yapıldığında oldukça kolay ve pratiktir. Bu işlem için ekstra bir alet veya ustaya ihtiyaç duymadan kendi başınıza yapabilirsiniz. Amarok yan basamak setlerinde, aracınıza delme kesme işlemi uygulamadan ilgili yerlere montajını yapabileceğiniz aparatlar bulunmaktadır.

Firmamız tarafından ürün ile birlikte verilen montaj aparatları sayesinde montaj işlemini olabilecek en pratik şekilde yapabileceksiniz. Montaj sonrasında aracınızdaki değişimi görecek ve aracınızı ayrıcalıklı kılacak bir parça montajlamış olacaksınız. Bu aracınızın daha karakteristik ve güçlü görünmesini sağlayacaktır.

Amarok Yan Basamakları Özellikleri

Amarok yan basamak modelleri aracınıza birçok açıdan artı özellikler katar. Özellikle yerden yüksek ve arazi araçlarında tercih edilen yan basamak modelleri, aracın çeşitli arazi yolu şartlarında yolculuğu güvenli hale getirmesiyle bilinir. Ürünlerimiz kılavuzda belirtilen ağırlık sınırına kadar her türlü yükü kaldırabilir. Aracınızın aerodinamiğine de tam bir uyum içerisinde senkronize olan amarok yan basamak modelleri aracınızın öncesinden daha fazla yakıt yakması gibi bir problemi de karşınıza çıkarmaz.

Aracınızın kapılarının altına takılan yan basamak modelleri çeşitlerinin tasarlanışında; ekstra güçlendirilmiş kafa plastikleri, yüksek kalite alüminyum yüzey, kalınlaştırılmış gövde profili, araca özel kolaylaştırılmış ve aynı zamanda güçlendirilmiş bağlantı kiti, lazer kesim ve son olarak 304 kalite bükümlü polisajlı krom boru gibi teknolojik ve teknik detaylara yer verilmiştir. Bu şekilde aracınıza stil katarken aynı zamanda güçlü ve sağlam yapısı sayesinde de size güven veren bir aksesuarı deneyimlemiş olacaksınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için sitemiz üzerinden ürünlerimiz sekmesi içinden aracınızın modelini seçerek size en uygun parçayı seçebilirsiniz. Yan basamak modellerinin yasal olması da bu aksesuarın tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Amarok Yan Basamak Fiyatı

Diğer satıcıların aksine ürünlerimize kalitenin, tarzın ve güvenin peşinde olan herkesin kolayca ulaşabilmesi için özel olarak pazarlıyoruz. Amarok yan basamak fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.