Bize Ulaşın
BİZ ;

Temelleri 1979 yılında atılan CAN OTOMOTİV, 40 yılı aşan üretim yolculuğunda kalite, estetik ve ergonomiyi hep ön planda tutarak Türkiye’nin otomotiv sektöründe büyük ve başarılı şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Gelişmiş ve dünya standartlarındaki makine parkuru ile tecrübesini birleştirerek, yüksek kaliteyi, düşük maliyetle tüketiciye ulaştıran ender şirketlerden birisi olmuştur.

İnovasyon, AR-GE ve ÜR-GE’ye yaptığı yatırımlar neticesinde, benzersiz tasarımlarıyla, yüksek kaliteli ürünleriyle ve hep müşteri memnuniyetini ön planda tutan düşüncesiyle sektöründe lider firma olmayı hedeflemektedir.

CAN OTOMOTİV, seyahat ekipmanlarında ilklere imza atan yerel ve globalde güçlü bir sektör önderidir. Dünya markası olma yolunda attığı hızlı adımlarla bunu kısa vadede başaran ve Türkiye’nin seyahat ekipmanları sektöründeki prestijini tüm dünyaya yayan CAN OTOMOTİV, gelinen noktada 5 kıta ve 46 ülkeye ihracat gerçekleştirerek, Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır.

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve yenilikçi ürünler ile sürekli gelişim amacını gözeten CAN OTOMOTİV, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusu olarak konumlanmaktadır.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.