Bize Ulaşın
BİZ ;

CAN OTOMOTİV; Paslanmaz çelik ve alüminyumdan araç koruma barlarının tasarımı, imalatı ve ihracatı olmak üzere otomotiv sektöründe 1991 yılında istanbulda faaliyetlerine başladı.

Geçmişinden gelen tecrübesi ile  yüksek kaliteyi düşük maliyetle  tüketiciye ulaştırarak sektörde lider olmayı hedeflemiştir. Yenilikçi tasarımlar ve AR-GE ye vermiş olduğu önem neticesinde çıkarmış olduğu bütün ürünler dikkat çekici olmakla birlikte  referans ürün haline gelmiştir. Gelişmiş makine parkuru ile üretiminin tamamını kendi tesislerinde yapmaktadır.

2006 yılında hedeflerini büyüterek, gelecek planlamasını da göz önüne alarak büyüme kapasitesine göre dizayn edilen 10000 metrekare üzerine kurulu 6000 metre kare kapalı alana sahip, konusunda uzman 40 kişilik kadrosu ile Alüminyum, krom aksesuar ve yedek parça üretimi için fabrikasını faaliyete geçirmiştir.

Binek otomobiller, Ticari araçlar, 4x4 arazi aracıları, SUV ve Pick-up modelleri için  krom (ön,arka,yan, kasa üstü) korumalar, tavan çıtası, ara atkı ve yan basamaklar üreten CAN OTOMOTİV, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı pazarında faaliyet göstermektedir.

HOLLANDA, ALMANYA , AMERİKA , POLONYA, İSRAİL, İNGİLTERE, YUNANİSTAN , FRANSA, ROMANYA, BULGARİSTAN, RUSYA, MISIR, İTALYA, CEZAYİR, ÜRDÜN, AZERBAYCAN, FAS, İSPANYA, POLONYA, GÜRCİSTAN, MOLDOVA, ERMENİSTAN, ABD, KATAR, İRAN, UKRAYNA, ve FİLİSTİN , gibi birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

CAN OTOMOTİV ; 2020 yılında  Ar-Ge çalışmaları ve İlham veren tasarımları ile daha hızlı ve daha kaliteli üretimle sektöründe lider bir firma olmayı hedeflemektedir.

Neden Can Otomotiv ?

Kurulduğu  zamandan günümüze  kadar hep  mükemmelliği hedefleyen CAN OTOMOTİV  tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını verimli çalışmaya, dürüstlüğe, yaptığı işe değer katmaya teşvik eder.

İnavasyon ve AR-GE ye verdiği değer ile, teknolojiyi yakından takip ederek, eğitimli kadrosu ile ekip çalışmasını ön planda tutar. Güler yüz ve güveni, müşteri memnuniyetiyle bütünleştirerek, verimli ve dürüst çalışmayı benimser.

Çalışanlarının eğitimine ve gelişimine sürekli katkı yapıp motivasyonunu koruyarak hizmet kalitesini ve çalışan memnuniyetini artırmak, daima tecrübeli ve yenilikçi kalmak kuruluş politikamızdır.

''Daima En İyisi İçin Çalışıyoruz''

 

 

40 Yıllık Tecrübe Birikimi
Kusursuz Tasarım
Üstün Kalite, Uygun Fiyat
Satış Sonrası Destek
Tasarım ve kalitenin özenle buluşması
Can otomotiv ürünlerinin yüksek kalitesi ve estetik tasarımıyla aracınız yeni bir kimlik kazanacak