Bize Ulaşın

 

 

Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı  Automechanika 2021 İstanbul Plus iki yıldan fazla süren aradan sonra 18-21 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti.

Otomotiv endüstrisi profesyonellerinin bir araya geldiği Automechanika Istanbul Fuarı 121 ülkeden katılım ile toplam 60.634 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Can Otomotiv olarak bizde Automechanika 2021 İstanbul Plus’da 12. Salon C150’nci Standa katılım gerçekleştirdik.

Dopdolu ve capcanlı geçen fuarımızda standımıza uğrayan,  ürünlerimize yakından ilgi gösteren tüm ziyaretçilerimize, katılamasa da yanımızda olduğunu hissettiren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Fuar sonrası ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen tüm ziyaretçilerimiz telefon 90 282 746 13 20 veya mail info@canotomotiv.com.tr yoluyla bizimle iletişime geçebilir. Birebir olarak tanışmak ve fiziki alanımızda ziyaret etmek isteyen tüm misafirlerimizi de ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Kapımız size her zaman açık.

 

 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.