Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Caddy Yan Basamak Modelleri, Fiyatları ve Montajı

Otomobiller ana parçalarının yanı sıra birçok farklı aksamdan oluşurlar. Bu aksamlar ve aksesuarlar araçların daha kolay ve konforlu kullanımı açısından avantaj sağlarlar. Bu akşamlardan biri de yan basamaklardır. Yan basamaklar birçok araç tipinde kullanımı neredeyse zorunlu ürünlerdir. Bu ürünler işlevsel yapılarının yanı sıra aynı zamanda oldukça şık bir görüntü yaratmanıza yardımcı olurlar. Yan basamaklar, bazı araçlar için ortak kullanıma sahip olsa da, esasen her modele göre ayrı bir tasarım bulundururlar.

Volkwagen Caddy modeli için yan basamak, işlevsel olduğu kadar görünüm olarak da zarif bir araç tasarımına yaratır. Bu yan basamaklar Caddy modelinde, yan taraflarda yen alırlar. Yan basamaklar bu bölgenin korunması açısından da işlevsel bir üründür. Caddy aracınız için alacağınız bir yan basamadığın, farklı tasarımları ve farklı üretim materyalleri olabilir. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir dizi konu vardır. Ürünün montajı ise dikkat etmenize gerek olmayan bir etmendir. Birçok insanın inandığının aksine yan basamaklar delme işlemi gerçekleştirmeden rahatlıkla takılabilirler.

Yan basamaklar son yıllarda araçlarına özen gösteren insanlar tarafından çok daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle Caddy gibi hafif ticari aracı olanlar, işleriyle alakalı kullandıkları için araçlarına çok daha fazla özen gösterirler. Yan basamaklarda bu özenin bir göstergesi olarak, Caddy modellerinde sıklıkla kullanılır.

Caddy Yan Basamak Modelleri

Volkswagen Caddy modeline ait yan basamaklar farklı tasarımlara ve değişik özelliklere sahip olabilir. Burada önemli olan sizin taleplerinizdir. Bu basamaklarından amacı aracınızı korumaktır. Bununla birlikte modifiye amacıyla da sık sık kullanılır. Caddy aracınıza bir yan basamak alacaksınız, hem tasarım hem de işlevsel yönden ihtiyacınızı ve beklentinizi karşılamasını önemsemelisiniz. Caddy için uyumlu olan farklı sayıda yan basamak modeli bulunur.

Bu basamak modellerden biri Brillant’tır. Brillant; ekstra güçlendirilmiş kafa plastiklerine sahiptir. Bu sayede darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Üretim malzemesi ise yüksek kaliteli alüminyum alaşımla birlikte eloksal kaplamadır. Kalınlaştırılmış gövde tasarımı sayesinde çok uzun bir kullanım ömrü vardır. Bunun yanı sıra araca özel bir bağlantı kiti vardır. Bu güçlendirilmiş bağlantı kiti ürünün montajını kolaylaştırmaktadır.

Caddy için bir diğer basamak modeli ise Pearl’dür. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Pearl, tıpkı Brillant modelinin tüm özelliklerini barındırır. Bunun yanı sıra ise 304 kalite bükümlü ve polisajlı krom boruya sahiptir. Benekli yüzeyi plastiği ise kaydırmaz özelliklere sahiptir. 

Plus modeliyse eşsiz görüntüsüyle modifiye severlerin ilk tercihleri arasındadır. Bu model Pearl’ün sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Caddy için tasarlanan Ring, Another ve Era V1 modelleri de tüm bu özellikleri bünyesinde barındırır. Bu modeller arasında önemli fark, tasarımdır. İşlevsel olarak benzer olan bu yan basamak modellerinin her birinin kendine özgür şık bir tasarımı vardır. Bu sayede dilediğiniz modeli tercih ederek, aracınızın modifikasyonu dilediğiniz tarzda gerçekleştirebilmenize olanak tanır.

Caddy Yan Basamak Montajı

Caddy araçlarınız için uyumlu modeller arasından dilediğiniz bir yan basamak seçeneğini tercih edebilirsiniz. Yan basamak montajının yapılması ise oldukça basit bir süreçtir. Bu basamakların montajını otomobil teknisyenleri ya da ustalarının yanı sıra araç sahipleri de gerçekleştirebilir.

Yan basamak montajında herhangi bir delici ya da kesici işlem uygulanmamaktır. Caddy için üretilmiş yan basamadığı bağlantı kiti sayesinde takabilirsiniz. Yan basamak montajı yapmadan önce kılavuzu kontrol etmeniz, mümkünse benzer işlemler için yapılan videoları izlemeniz faydalı olacaktır.

Her ne kadar kolay da olsa yan basamak montajı teknik bir iştir. Eğer bu konuda herhangi bir tecrübeniz yoksa teknik ekiplerden destek alabilirsiniz. 

Caddy Yan Basamak Fiyatları

Caddy yan basamak fiyatları modeline, üretim malzemesine, tasarımına ve işçiliğine göre geniş bir yelpazede ele alınır. Yan basamak fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etkenlerden biri, üretim materyalidir. Ürün içerisinde kullanılan alüminyum miktarı bu fiyatı belirleyen önemli ölçütler arasındadır.

Yan basamak fiyatlarında önemli bir diğer etken tasarım ve işçiliktir. Ürün detayları ve teknik özellikleri arttıkça fiyatlar da yukarı yönlü olarak artabilir. 

Caddy modeli aracınız için sitemizde bulunan tüm seçenekleri inceleyebilir, beğendiğiniz bir tasarımı hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemizde bulunan modeller hakkında satış öncesi ve sonrası bilgi alabilir, görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Üstün kalite, uygun fiyat ve kusursuz tasarım prensibiyle hareket eden Can Otomotiv, 40 yıllık tecrübesiyle tüm süreçlerde yanınızdadır! 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.