Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Citroen Berlingo Yan Basamak

Otomobillere işlevsellik ve üstün bir görsel tasarım anlayışı kazandıran yan basamaklar, gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. Sürücüler ve yolcular için konforlu bir kullanımın yanı sıra; aracın aerodinamik yapısına uygun tasarımı ile bütünleşiyor. Citroen Berlingo yan basamak modelleri, birbirinden şık seçeneklerle Can Otomotiv web sitesinde sizlerle. 

Citroen Berlingo Yan Basamak Modelleri

Citroen Berlingo araç modeli ile tam uyumlu, kaliteli hammadde ve kusursuz tasarım prensibine göre üretilen modellere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Citroen Berlingo Van ve Citroen Berlingo SWB Van modelleri için geliştirdiğimiz yan basamak modellerine ulaşmak için öncelikle sitemizin en üst kısmında yer alan “Ürünlerimiz” menüsüne, ardından açılan sayfada “Yan Basamak” bölümüne ve çıkan sayfada marka ve model seçimi yapmalısınız. Karşınıza çıkan modellerden, dilediğinizi seçebilirsiniz.

Citroen Berlingo Brillant Yan Basamak

Ekstra güçlendirilmiş kafa plastikleri, eloksal kaplama ve alüminyum alaşımın harika uyumu, aracınıza özel kolaylaştırılmış ve sağlamlaştırılmış bağlantı kiti gibi özelliklere sahip Citroen Berlingo Brillant yan basamak modelini tercih edebilirsiniz. Hem siyah hem de gümüş rengi ile karizmatik ve estetik görünümün yanı sıra; aracın dinamiğine uygun tasarımla aracınızın görünümünü iyileştirebilirsiniz.

Citroen Berlingo Another Yan Basamak

Citroen Berlingo yan basamak çeşitlerinden birisi olan Another, yan yüzeyinde bulunan alüminyum eloksal kaplama haricinde tamamıyla siyah bir tasarımla karşınıza çıkıyor. Basamağın üst yüzeyinde bulunan çizgisel plastik ayrıntılar, ayağınızı yüzeyine bastığınızda kaymaz bir hissiyat doğurur. Kalınlaştırılmış gövde profili ile yıllarca ilk günkü gibi kullanım sağlar. ABS plastikten imal ettiğimiz modellerimizin tümü, yüksek kalite standartlarına sahiptir. 

Citroen Berlingo Pearl Yan Basamak

304 kalite büklümlü ve polisajlı krom borular ile kaliteli yakından test etmek isteyenler için tasarlanan Pearl yan basamak modeli, benekli yüzey plastiği yapısı ile kaydırmazlık özelliği sunmaktadır. Gümüşi krom rengini, siyah ABS plastik ile harmanlayarak eşsiz bir estetiğe büründürdüğümüz bu model, aracınızın tasarımına bambaşka bir boyut kazandıracak. Galvaniz kaplama bağlantı ayakları ile kolayca montaj yapabilir, dilediğinizde farklı bir model ile değiştirebilirsiniz.

Citroen Berlingo Plus Yan Basamak

Citroen Berlingo modeli araca özel olarak imal edilen Plus yan basamak, şık görünümü ve benzersiz tasarımı ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Uçlarda ince iken, ortalara doğru kalınlaşan, keskin hatlardan ziyade dairesel biçime önem verilen, benekli plastik tasarımı kaydırmazlığı sağlayan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Citroen Berlingo Ring Yan Basamak

Kalın gövde profili ve ekstra güçlendirilmiş kafa plastikleri ile aracınızda uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Citroen Berlingo yan basamak modellerinden bir diğeri de Ring’tir. Kenarda kalın 304 kalite bükümlü ve polisajlı korm boru, üstte ABS plastikten imal edilen ve tamamıyla siyah ve kabartmalı bir zemin, estetik ve dinamizmi bir arada sunuyor. 

Citroen Berlingo ERA V2

ERA V2 yan basmak modeli, Citroen Berlingo Van araçlar için özel olarak tasarlanmış ürünlerden birisidir. Daha çok benekli yüzey plastiği, eloksal kaplama ve alüminyum alaşımla dikkat çeken bu model, güçlendirilmiş bağlantı kitleri ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Tamamen siyah ve krom rengi olarak sunulan iki farklı ERA V2 modelinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Citroen Berlingo Yan Basamak Montajı

Can Auto’dan sipariş edeceğiniz Citroen Berlingo yan basamak montajı, size gönderilecek olan bağlantı kitleri ile son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Aracınızda herhangi bir tadilat ve delme işlemi yapılmadan, kısa süre içerisinde montajını yapabilirsiniz. 

Aracın üzerinde bulunan belirli bağlantı noktalarına sabitlenerek kullanıma hazır hale getirilen yan basamaklar, yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerdir. Hemen her model araca uygun yan basamak modelleri için kendi imalatımız olan ve yurtdışında pek çok ülkeye ihraç ettiğimiz modellerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.