Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Dacia Sandero Yan Basamak Modelleri ve Fiyatları

Dacia Sandero Stepway SUV 07-12 modeli için üretilen yan basamak ürünlerimiz hem aracınıza estetik bir görünüş sunacak hem de aracınızı çeşitli darbelere karşı koruyup aracınızın değerini muhafaza etmesini sağlayacaktır.

Günümüzde özellikle SUV araçlarda kullanılan yan basamak modelleri özellikle arazi şartlarında aracınızı şık göstermekle kalmayacak aracınızın yan basamağının bulunduğu bölümden herhangi bir hasara maruz kalmasına engel olacaktır.

Bir yan basamak satın almadan önce alacağınız yan basamak modelinin arabanıza uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Dacia Sandero aracınız için üretmiş olduğumuz yan basamak modellerimiz; alyans, brillant, another, emerald, pearl, plus, ring, sapphire v1, sapphire v2 olarak sıralanmaktadır. Üretmiş olduğumuz modeller arasından aracınız için en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü kendi zevklerinize göre seçebilir ve alabilirsiniz.

Şehir içinde, arazide veya farklı zorlu şartlarda sizler için yolculuk esnasında herhangi bir probleme sebep olmayacak ürünlerimiz yolculuk sırasında aracınıza gelebilecek darbe ve o anda bulunduğunuz zorlu şartlara rağmen, sağlam, güçlü ve dayanıklı yapısıyla beraber, firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanıyor.

Sandero Yan Basamak Modelleri Avantajları

SUV model araçlar yol, hava şartları ve zorlu koşullara aldırmadan yolculuk yapabileceğiniz güçlü araçlardır. Arazi şartlarında aracınızla seyahat ederken aracınızı çakıl, kaya, çamur ve  bazı yabani hayvanlara karşı koruyabilecek şekilde firmamız tarafından tasarlanan yan basamak modellerimiz aracınızın size karşı çok daha ayrıcalıklı hissetmesine ve sizlerin de aracınıza karşı daha güvenli hissetmenize büyük bir katkı sağlayacaklardır.

Şık görünümü ve güçlü yapısı sayesinde kafanızda herhangi bir soru işareti kalmadan rahat ve konfor içerisinde seyahat edebileceksiniz. Bunun yanında pürüzlü ve çentikli yapısı sayesinde hava şartları fark etmeksizin arabanıza en güvenli şekilde binebilmeniz için sizlere özel olarak tasarlanan modellerimiz de ürünlerimiz arasında mevcuttur.

Sandero yan basamak modellerimiz renk, şekil ve tarz bakımından, seçim yaparken sizlere sorun yaşatmayacak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sizlere sunduğumuz bu çeşitli modeller arasından kendinize ve aracınıza en uygun modeli seçerek aracınıza estetik bir görünüş sunabilirsiniz.

Sandero Yan Basamak Montajı

Dacia Sandero yan basamaklarının montajı diğer araç parça ve aksesuarlarındaki gibi sizlere verilen komut ve talimatlara uyulduğu sürece gayet basit ve hızlı bir şekilde halledilebilir bir süreçtir. Ayrıca Dacia Sandero yan basamaklarının en çok hoşunuza gidecek özelliklerinden birisi de hiçbir alet, araç-gereç ve işinin ehli bir ustaya ihtiyaç duymayışınızdır. Daica sandero yan basamak setlerinde, arabanız üzerinde arabanıza zarar verebilecek hiçbir işleme ihtiyaç duymadan, rahatlıkla alakalı yerlere montajını yapabileceğiniz pratik ve kullanışlı aparatlarımız da mevcuttur.

Sandero yan basamaklarını, sizlere şirketimiz tarafından yan basamak setlerinin içinde verilen montaj aparatları sayesinde olabilecek en hızlı ve pratik şekilde aracınızdaki uygun ve doğru yerlere monte edebileceksiniz. Doğru şekilde yapılan monte etme işlemi sonrasında aracınızdaki farklı karaktere ve gözler önüne serilen farklılığa bizzat şahit olacaksınız. Bunun sayesinde aracınız, kendi sınıfındaki araçlardan daha farklı ve daha güçlü bir görünüme sahip olacaktır.

Dacia Sandero Yan Basamak Fiyatı

Çoğu firmanın yaptığının aksine biz ürünlerimizde maksimum kalite, maksimum performans, ve maksimum kolaylığı hedefliyoruz. Kullanıcılarımızın eline ürünlerimizin kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilmesi için özen gösteriyoruz.

Herkesin eline kolay bir şekilde geçmesini amaçladığımız Dacia Sandero Yan Basamakları hakkında ilgili detay ve fiyatlara  ulaşmak için “Bizimle İletişim” bölümünden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.