Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Duster Yan Basamak Modelleri ve Fiyatları

Özellikle yerden yüksekliği diğer araçlara göre daha fazla olan araçlarda bulunması gereken yan basamak modelleri siz değerli müşterilerimiz için firmamız tarafından özenle üretilmektedir.

Dacia Duster SUV-18, Dacia Duster 14-17, Dacia Duster 10-13 modelleri için tasarlanan Duster yan basamak ürünlerimiz aracınıza ayrı bir hava katlamakla kalmayacak ve onu daha konforlu bir hale getirmeye yardımcı olacaklar.

İnsanlar yan basamak modelini araç modeli fark etmeksizin kolayca bulabiliyorlar. Yan basamak modelleri aracın yan tarafına takılan parçalar olduğu için bölgesel olarak orayı koruma işlevi de görmektedir. İşte böyle bir durumda aracınızın özellikle yan bölgesinin daha iyi korunabilmesi için kolayca bulabildiğiniz ürünler de olsa kalitesinin çok önemli olduğunu anlamak gerekir. Can Otomotiv olarak kafanızda soru işaretine yer kalmadan bu işin üstesinden gelebilmek için ürünlerimizi, dayanıklılığı ve kalitesi yüksek ürünler olarak tasarlıyoruz. Bu süreçte uzman ekibimizle beraber müşterilerimizin isteklerini ve değerlendirmelerini dikkate alıyor ve gelişime açık bir şekilde ürünlerimizi üretiyoruz.

Dacia Duster Yan Basamak Modelleri

Yan basamak modellerinin koruyucu işlevlerinden bahsetmiştik. Peki sadece bu kadar mı ?

Yan basamak modelleri ne kadar yerden yüksekliği fazla olan veya uzun araçlar tarafından benimsenmiş olsa da günümüzde insanlar estetik görünüşü nedeniyle de ilgi göstermektedir. Aracınızın yan bölümünde olan, güçlü ve estetik bir görünüm için en doğru seçeneklerden biri olan duster yan basamak modelleri, aracınızın ayrıcalıklı bir yapıda görünmesine yardımcı olacaktır. Eğer aklınızda yan basamak ürünlerimizin kullanımıyla ilgili soru işareti olursa detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Duster Yan Basamak Modelinin Avantajları

Duster yan basamak modelinin sağladığı avantajları inceleyelim. Günümüzde artan doğa sporları aktiviteleri, rekreasyon faaliyetleri ve ekstrem sporlar sayesinde insanlar doğayla devamlı içli dışı olmaktadır. Bu tür arazi koşullarında araçlarına binerken hem konforu artıracak hem de aracınızın yan bölgelerini koruma konusunda büyük yardımı dokunacaktır.

Peki ne tür bir korumadan bahsediyoruz bir de bu konuya değinelim.

Duster yan basamak modelleri aracınızla offroad veya arazi içerisinde bir yolculuğa çıktığınızda sizi güvende hissettirecek bir üründür. Arazi şartları içerisinde araçların ve kişilerin başına bir çok farklı hadise gelebiliyor. Bunlara örnek olarak; aracınızı çizebilecek veya daha büyük bir hasar bırakabilecek çalılar, odunlar, taş ve kayalar diyebiliriz. Ve bunların yanı sıra doğada vahşi hayvanların olduğunu da unutmamanız gerekmektedir. Bu hayvanların ürkmesi sonucu aracınıza toslaması günümüzde oldukça yaygın olan bir durumdur.

Siz ne kadar dikkat etseniz de beklenmedik anda başınıza böyle bir durum gelmesi hem canınızı sıkacaktır hem de cebinizi yakacaktır. Bu durumların önüne geçebilmek için özel olarak tasarladığımız yan basamak modellerimiz; yüksek malzeme kalitesi, kolay montajı, sağlamlık garantisiyle siz müşterilerimiz için özel olarak üretiliyor.

Duster Yan Basamak Modelleri Montajı

İnsanların bir çoğu bu tür aksesuar ve parçaların montajının zor ve zahmetli olduğunu düşünmektedir. Oysa ki böyle bir durum yoktur.

Yan basamak modellerimiz siz değerli müşterilerimizin ekstra bir ustaya veya kesici delici herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kolayca montajının yapılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Aracınız için özel olarak yapılan bağlantı aparatları yardımıyla talimatlara uygun bir şekilde montaj işlemi yapıldığında başınız ağrıtacak veya şüphe duyacağınız bir durum ortada kalmayacaktır. Bununla beraber eğer montaj konusunda tecrübesizseniz eğer firmamıza ulaşarak yan basamak modellerinin montajı için detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Firmamız güvenirlik ve müşteri memnuniyeti açısından her türlü destek için hazır.

Cep Dostu Yan Basamaklar İle Daha Estetik ve Güvenli Sürüşler

Yan basamak modellerinin fiyatları çeşitli etmenlere bağlı olarak dalgalı bir dağılıma sahiptir. Bu etmenler; yan basmak modellerinin nerede takıldığına, kimin taktığına, modeline, malzemesine ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyat farklılıklarından müşterilerimizin minimum etkilenmesi için pratik montajı, yüksek malzeme kalitesini zirvede tutuyoruz. Bu şekilde birine veya bir yere montaj için para vermenize gerek kalmadan kendiniz montaj yapabileceksiniz. Bununla beraber yüksek malzeme kalitesi sayesinde de hasar sonucu tekrar tekrar yan basamak alma ihtiyacınız olmayacak.

Firmamız herkesin ulaşabilmesi ve araçlarını ayrıcalıklı hissedebilmesi için yüksek kalite ürünleri mümkün olduğunda uygun bir fiyatla pazarlamaktadır. Fiyat konusunda detaylı bir bilgi için firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.