Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Fiorino Yan Basamak

Fiat Fiorino ülkemizde hafif ticari araç kategorisinde en çok satılan modellerden bir tanesidir. Bu modelin çok tercih edilmesi beraberinde onun için ihtiyaç duyulan aksesuarların çeşitliliğini de artırmıştır. Fiorino hafif ticari araç olduğu için kullanım alanları da büyük oranda bu yöndedir. Fiorino, ticari amaçla kullanımının yanı sıra özel araç olarak da kullanılmaya oldukça müsait bir modeldir. Kullanım alanın bu kadar geniş olması, az yakıt tüketmesi sebebi ile trafikte en çok rastlanan araçlardan bir tanesi olan Fiorino’nun muhtemel küçük çaplı kazalara karşı korunması gerekir. Fiorino yan basamak modelleri bu araçlar için koruma sağlayan aksesuarlardan bir tanesidir.

fiorino yan basamak Can Otomotiv

Can Otomotiv olarak tamamen yerli bir şekilde ürettiğimiz Fiorino yan basamak modelleri sayesinde hem aracınızın marşpiyellerini koruyabilirsiniz hem de aracınızın dış görünümüne zengin katmış olursunuz. Genel olarak aksesuar kullanımı için oldukça elverişli dış çizgilere sahip olan Fiorino yan basamak ürünlerimiz aracınıza uzun sorunsuz bir koruma sağlar. Özellikle bir kenara yanaşırken oluşabilecek maddi zararların önüne Fiorino yan basamaklar sayesinde geçebilirsiniz.

Fiorino için yan basamak seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey bir yan basamak modelinden tam olarak ne beklediğinizi bilmektir. Çünkü yan basamaklar aracınızın korumanın yanı sıra ona spor yada klasik bir görünüm kazanmasında etkilidir. Eğer aracınızı korumanın yanında onun biraz da modifiyeli görünmesi istiyorsanız daha sportif görünen yan basamak modellerini seçebilirsiniz ve kendi orjinal tasarım çizgilerinden çıkmamak için daha mütevazi görünümlü yan basamak modellerine yoğunlaşabilirsiniz.

Fiorino Yan Basamak Fiyatı

Fiorino yan basamak fiyatları ürünün markasına, kullanılan malzemesine ve işçiliğine göre değişkenlik gösterebilir. Marka ve modeli ne olursa olsun yan basamak aksesuarlarının fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etkenlerden bir tanesi alüminyum miktarıdır. Tasarım olarak birbiri ile aynı olan yan basamakların üretiminde kullanılan alüminyumun kalitesi ve kalınlığı ürünün kalitesinin ve fiyatını belirler.

Örneğin farklı kalitelerde iki Fiorino yan basamak modelinde biri diğerinden daha hafif ise hafif olan için daha az miktarda alüminyum kullanılmıştır denilebilir. Bu da ürünün kalitesinin düşük olduğunun bir göstergesidir diyebiliriz. 

Can Otomotiv olarak temel prensiplerimizden bir tanesi de sektörümüze her zaman en kaliteli oto aksesuarı en uygun fiyata temin etmektir.

Fiorino Yan Basamak Montajı

Tüm yan basamak modellerimizde olduğu gibi Fiorino yan basamak modellerimizi de en kolay şekilde montajı yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Montajı esnasında olumsuz bir durumla karşılaşmamak için fiorino yan basamak takımı eksiksiz bir şekilde kontrol edilerek paketlenir. Her ne kadar ürünlerimizin montaj işleri oldukça basit olsa da müşterilerimize bu işlemin ustalar tarafından yapılmasını öneririz. Unutmayın ki, uzun yıllar sorun bir şekilde kullanım tecrübesinin ilk adımı eksiksiz bir şekilde yapılan montajdır. Fiorino yan basamak montajı da ne kadar sağlam ve doğru bir şekilde montajlanırsa sonraki zamanlarda bir sorunla karşılaşma ihtimali o kadar düşüktür.

Sitemizde bulunan Fiorino yan basamak modelleri arasından dilediğinize karar vererek tarafımıza bildirmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz siparişinizi oluşturarak en kısa sürede tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimiz hakkında sipariş öncesinde bilgi alabileceğiniz gibi satış sonrasında da başta montaj olmak üzere her türlü soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.