Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Ford Connect Yan Basamak Modelleri, Fiyatları

Türkiye’de hafif ticari araç denildiğinde akla ilk gelen modellerden bir tanesi olan Ford Connect yaygın kullanımından dolayı da en çok aksesuarı aranan araç olmayı başarmıştır. Ford connect sahiplerinin büyük bir çoğunluğu bu araçları ticari amaçlı kullandıkları için araçların risk durumları binek araçlara oranla her zaman daha fazladır. Bu Ford Connect araç sahipleri araçlarını en iyi şekilde korumanın yollarını ararlar. Bu yollardan bir tanesi de Ford Connect yan basamak modelleridir. Can Otomotiv olarak yüksek kalite ve titiz işçilikle ürettiğimiz Ford Connect yan basamak modelleri ile aracınızın marşpiyellerini korumaya en etkili koruma aksesuarlardan bir tanesidir.

ford connect yan basamak

Ford Connect yan basamaklarının temel kullanım amacı her ne kadar aracı korumak olsa da modifiye anlamında da araca büyük bir zenginlik katar. Uzman tasarımcılarımız tarafından büyük bir dikkat ve özveri ile tasarlanan Ford Connect yan basamak modelleri aracınızın orjinal tasarımına ters düşmeyecek şekilde görünümüne büyük bir zenginlik katar.

Ford Connect Yan Basamak Modelleri

Söz konusu araçlara yan basamak eklemek olduğunda uygun modellerin seçimi iki amaca yöneliktir. Bunlardan biri tamamen aracı korumaktır. Diğeri ise aracın tasarımını daha zengin göstermek için uygulanan modifiye amacıdır. Can Otomotiv olarak ürettiğimiz bütün oto aksesuarlarında olduğu gibi Ford Connect yan basamak çeşitlerimiz de her iki amaca yönelik tasarım ve dayanıklılığa sahip ürünlerdir. Ford Connect yan basamak modellerimizi biraz daha yakından tanıyarak aracınız için zevkinize en uygun yan basamağı seçebilirsiniz.

Ford Connect yan basamak modelleri arasında en sevilen modellerimizden bir tanesi Brillant adını verdiğimiz modelimizdir. Bu ürünümüzde genel olarak yüksek kaliteli alüminyum malzeme hakimdir. Basamağın her iki ucunda kullandığımız plastik kafa kitleri sayesinde ürünün biraz da spor görünmesini amaçladık.  Aracınızın marşpiyelini korumak istiyor ancak abartı bir görüntüden kaçınmak istiyorsanız Brillant Ford Connect Yan Basamak modeli sizin için isabetli bir tercih olabilir.

Brillant Alu-Strip Ford Connect yan basamak modeli Brillant modele oranla plastik malzemeye daha fazla yer veren bir ürünümüzdür. Brillant modelde basamağın sadece uç kısımlarında bulunan kafa kitlerinin Alu-Strip modelde basamağın boyunca devam ettiğini görülür. Güçlendirilmiş alüminyum malzeme üstüne kaplanan plastik malzeme üzerindeki kaydırmaz fitiller sayesinde araca inip binmeyi daha kolay bir hale getirir. Yağmurlu ve buzlu havalarda bu fitilli Ford Connect yan basamak modelinin ne kadar işlevsel oldu daha iyi anlaşılır.

Alüminyum malzemenin tamamen plastik ile kaplı olan bir diğer modelimiz de Another adını verdiğimiz Ford Connect yan basamak çeşididir. Alüminyum malzemenin tamamen kaplı olması ve sertleştirilmiş plastiğin sahip olduğu kısa paralel çizgiler sayesinde Ford Connect aracınız çok daha sportif bir görünüme sahip olmuş olur.

Ford Connect yan basamak modelleri arasında en dikkat çekici modellerden bir tanesi de Pearl adını verdiğimiz modeldir. Bu yan basamak modeli alüminyum üzerine açılmış deliklerden çıkarılmış sertleştirilmiş plastik parçaların noktalar şeklinde göründüğü bir modelimizdir. Sıradışı bir yan basamak düşünüyorsanız aradığınız model kesinlikle Pearl olabilir.

Ford Connect Yan Basamak Fiyatları

Ticari amaçla üretilen her üründe olduğu gibi Ford Connect yan basamak fiyatları da birçok nedenden dolayı çeşitlilik gösterebilir. Hangi sektörde hangi ürün olursa olsun ürün fiyatlarını etkileyen en önemli unsur ürünün ithal ya da yerli olduğudur. İthal ürünler yurtiçi pazarına döviz karşılığında sokulduğu için bu ürünlerin fiyatları döviz bazlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu durum Ford Connect yan basamak fiyatları için de değişmez bir gerçektir. İthal ürünlerin ülkede satış çıkması için döviz karşılığında bedelinin ödenmesinin yanı sıra gümrük vergisi, ülkeler arası nakliye maliyeti gibi birçok maliyet unsuru da son tüketicinin alacağı fiyatın üzerine ekleneceği için ithal ürünler her zaman yerli ürünlerden daha pahalı olabilir.

Can Otomotiv olarak ülke ekonomimize elimizden geldiğince katkı sağlamak adına ürünlerimizin yerli parçalardan olmasına her zaman özen gösteriyoruz. Bu yüzden Can Otomotiv olarak ürettiğimiz aksesuarlarımızın fiyatları sektörünün en iddialı fiyatlardır diyebiliriz. Ürettiğimiz Ford Connect yan basamak modellerinin fiyatları da aynı prensibe sahip olduğu için bütçenize dosttur.

Ford Connect yan basamak fiyatları malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Yan basamak aksesuarlarının ana malzemesi alüminyum olduğu için bir üründe kullanılan alüminyumun kalitesi ve kalınlığı ürün fiyatını etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Sektörde aynı görüntüyü daha düşük alüminyum miktarı ile üretilmiş Ford Connect yan basamak modelleri kullanıcıya daha düşük bir ürün tecrübesi sunar. Başka bir şekilde belirtmek gerekirse ürünün tasarımının aynı olması kalitesinin de her zaman aynı olacağı anlamına gelmez.

Ford Connect Yan Basamak Montajı

Ürettiğimiz Ford Connect yan basamak modelleri oldukça kolay bir şekilde montaj edilirler. Ford Connect yan basamak montajı için çok fazla bilgi ve tecrübeye gerek yoktur. Ford Connect yan basamak takımı içinde bulunan montaj elemanlarının dikkatle incelenmesi ile kolaylıkla montajı gerçekleştirilebilir. Ancak biz bu konuda hiç tecrübeniz yoksa, her türlü olumsuz duruma karşı Ford Connect yan basamak montajı işleminin usta kişiler tarafından yapılmasını müşterilerimize öneririz. Oto akseuar dükkanlarının çalışanları bu işlemi kolay bir şekilde yapabilirler. Böyle bir imkanınız yoksa bizi arayıp konuyla ilgili bilgiler edinerek montajı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ford Connect Yan Basamak Takımı

Aracınız için kaliteli ve uygun fiyata bir Ford Connect yan basamak takımı almayı düşünüyorsanız tercih ettiğiniz modeli tarafımıza bildirmeniz yeterlidir. İletişime geçtiğiniz takdirde müşteri temsilcilerimiz ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler vererek siparişinizi oluşturabilirler. Siparişleriniz öncesinde olduğu gibi sonrasında da her zaman destek isteyebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.