Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Kia Sportage Yan Basamak

Yenilikçi ve modern bir tasarım anlayışıyla donatılmış Kia Sportage yan basamak ürünlerine Can Otomotiv farkıyla sahip olabilirsiniz. Aracında güzel ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenler, fonksiyonel ve dayanıklı bir modifiye yöntemi olan yan basamakları tercih edebilir. Bu ürün, aracın hatları ve aerodinamik yapısına uygun olarak üretilmiştir ve yüksek kalite standartlarına sahiptir.

kia sportage yan basamak

Kia Sportage Yan Basamak Modelleri

Halk arasında yan koruma olarak da adlandırılabilen yan basamak ürünleri, aracı dış ortamdan ve yakın çevreden gelebilecek hafif darbelere karşı korur. Fakat yan basamak kullanımının tek nedeni bu değildir. Araca rahat inip binebilmek, küçük çocuklar için bir güvenlik önlemi olarak kullanmak diğer nedenlerdir. Ayrıca aracına görsel bir unsur olarak yan basamak modellerini uygulamak isteyenler de mevcut.

Yan basamak modellerindeki tasarımsal çeşitlilik, araç sürücüleri için oldukça avantajlı. Farklı renk, malzeme ve tasarım özelikleriyle imal edilmiş yan basamaklar bulunuyor. Ürünlerin tümü kalite standartlarını karşılamaktadır. Kullanıcılar, araçlarına yeni bir yan basamak montaj yapmak istediğinde zevkine ve tasarımını beğendiği bir modele göre tercih yapabilir.

kia sportage yan basamak modelleri

Kia Sportage Yan Basamak Seçimi

Otomobili sağ ve sol kapıların alt bölümünden tamamen çevreleyen, 15-20 cm’lik bir kalınlık ile araca ekstra bir güvenlik unsuru olarak eklenebilecek yan basamaklar, içerdiği tasarımsal özellikler nedeniyle üstün bir görünüm de kazandırıyor. Sürücüler yeni bir yan basamak seçimi yaparken, ilk olarak sahip olduğu aracın modeline uygun bir ürüne yönelmelidir.

Her bir yan basamak modeli, belirli araçlarda kullanım için uygundur. Bu nedenle yalnızca aracınıza uygun olarak tasarlanan ürünleri seçmelisiniz. Can Otomotiv olarak Kia Sportage yan basamak ürünlerindeki geniş bir çeşitlilik sunuyoruz. Alyans, Brillant, Brillant Alu-Strip, Another, Emerald, Pearl, Plus, Ring, Sapphire V1, Sapphire V2 gibi yan basamak modelleriyle farklı türde tasarım özelliklerine sahip ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Kia Sportage Yan Basamak Kullanımı

Satın aldığınız yan basamağı aracınıza monte ettiğinizde, artık aracınızla tam uyumlu bir ürüne sahip olmuş olacaksınız. Araca inerken veya binerken yan basamak size destek olabilir, küçük çocuklar için bir ek basamak olabilir veya çevresel faktörlere karşı aracı koruyan bir aparat olarak değerlendirilebilir. 

Yan basamak kullanımında yasal olarak herhangi bir kısıtlama veya bir resmi işlem yaptırma durumu söz konusu değildir. Araç sahipleri, yan basamak satın aldıktan sonra dilediği gibi kullanabilir ve muayene sırasında herhangi bir sorun teşkil etmez. Satışını yaptığımız Kia Sportage yan basamak modelleri aracın tasarımına tam olarak uygun olduğu için güvenlik riski, fazla yakıt sarfiyatı, rüzgar sesi, vb. olumsuzluklar söz konusu olmaz. 

Kia Sportage Yan Basamak Montajı

Yan basamak ürünlerinin montajı, oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Aracın belirli noktalarına bağlanabilen aparatlar, yan basamakların montaj edilebilmesini sağlamaktadır. Konforlu ve estetik bir yedek parça olarak çokça tercih edilen yan basamak ürünlerimiz, tam bir set olarak sunulmaktadır. Montaj işleminde harici bir aparata ihtiyaç duyulmaz.

Araç sahipleri montajını yapmış oldukları Kia Sportage yan basamak ürününü istediği zaman demonte edebilir veya yenisi ile değiştirebilir. Son derece kompakt ve kolay monte edilebilir özellikteki yan basamaklar, birbirinden şık tasarımlara sahiptir.

Kia Sportage Yan Basamak Fiyatları

Özellikle SUV ve diğer arazi ve ticari araçlarda sıklıkla gördüğümüz yan basamaklar, bugün hemen araç sahipleri için estetik bir ürün. Aracına farklılık ve işlevsellik katmak için yan basamak kullanmayı deneyebilirsiniz. 

Otomotiv sektöründe yılların verdiği deneyim, modern ve yenilikçi tasarım anlayışı, büyük üretim parkuru ve yüksek teknolojik donanım ile faaliyetlerini sürdüren Can Otomotiv, diğer ürün gruplarında olduğu gibi yan basamak kategorisinde de ekonomik bir fiyat prensibi uygulamaktadır. Kia sportage yan basamak fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz.

Kia Sportage Uyumlu Yan Basamak Çeşitleri

Can Otomotiv web sitesi üzerinden aracınızın marka ve modeline uygun olan yan basamak modellerini listeleyebilirsiniz. Açılan sayfada yalnızca aracınızın tasarımına uygun olarak üretilen modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Birçok farklı tasarım çeşitliliği ile aracınızın tarzına ve zevkinize uygun bir model üzerinde durabilirsiniz. 

Kia Sportage yan basamak modellerinde komple siyah tasarım, krom malzeme üzerine kaymaz kauçuk malzeme tasarımı, şerit tasarımlar ve birbirinden farklı yüzey tasarımları bulunmaktadır. Her bir model, benzer ölçülere sahipken, tasarımsal açıdan farklılıklar söz konusudur. Yeni bir yan basamak ürünü seçerken, dikkat etmeniz gereken en önemli kriter, zevkinize hitap etmesi ve aracınızda nasıl bir görünüm istediğinizdir.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.