Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Peugeot Yan Basamak Modelleri, Fiyatları ve Montajı

Yan basamaklar birçok araçta tasarım ve fonksiyon açısından avantajlı bir üründür. Bu ürünler araçlarda hoş bir görüntünün yanı sıra, koruma da sağlarlar. Özellikle Peugeot tarzında, zarif bir aracınız varsa, yan basamaklar modifikasyon açısından artı sağlayacaktır.

Peugeot araçlar, Fransız zarafetinin bir ürünüdür ve modifikasyon yapmanın oldukça keyifli olduğu otomobillerdir. Yan basamak modelleriyle yapılan bir modifiye, aracınızı olduğundan daha şık gösterecektir. Aynı zamanda bu yan basamak modelleri, aracınızı birçok tehlikeye karşı koruyacaktır.

Peugeot yan basamak modelleri çok çeşitli ve tasarımsal olarak birçok farklı seçeneğe sahip olabilir. Yan basamakların tamamı her araç için kullanılamaz. Farklı modelde araçlar için farklı tasarıma sahip yan basamaklar vardır. 

Peugeot Yan Basamak Modelleri

Peugeot marka araçlarınız için birçok farklı yan basamak modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Genel olarak amaçları aynı olsa da, üretim materyali ve tasarım açısından yan basamaklar çok farklı modellere sahip olabilirler.

Yan basamak seçeneklerinin aracın markası kadar modeli için de farklı olarak üretildiğini unutmamanız gerekir. Peugeot 2008 yan basamak modelleri olarak sayfamızda; Brillant, Another, Pearl, Plus ve Ring seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu yan basamak modellerinin her biri birbirinden farklı bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte hepsinin bazı ortak özellikleri de vardır. Ekstra güçlendirilmiş kafa plastiği, yüksek kaliteli alüminyum ve eloksal kaplamaları, kalınlaştırılmış gövde profilleri ve araca özel kolaylaştırılmış, güçlendirilmiş bağlantı kitleri; tüm yan basamak modellerinin ortak özelliklerini ifade eder. Bunun yanı sıra alacağınız modele göre 304 kalite bükümlü ve polisajlı krom boru gibi özellikleri de bulabilirsiniz.

Peugeot 3008 yan basamak modelleri ise daha geniş bir seçkiye sahiptir. SUV tipi araçlarda yan basamak çok daha işlevsel bir kullanıma sahiptir. Peugeot 3008 için sayfamızda; Alyans, Brillant, Another, Emerald, Pearl, Plus, Ring, Saphire V1 ve Saphire V2 yan basamak modellerini bulabilirsiniz. Alyans modeli, ekstra olarak bükümlü alüminyum yan çıta profiline sahiptir. Emerald modeli ise çok daha farklı bir tasarıma sahiptir. Emerald modelinde 304 kaliteli satineli krom ve sac kullanılmıştır. Saphire serisi modeller ise özel tasarımları ve kaydırmaz yapılarıyla dikkat çeken ürünler arasındadır.

Peugeot Yan Basamak Montajı

Yan basamak montajının nasıl yapılması gerektiği, birçok kullanıcının merak ettiği sorulardan biridir. Bilinenin aksine yan basamağın montajı, hiçbir delme ve kesme işlemine ihtiyaç duymadan yapılır. Bu basit işlemi araç sahipleri kendileri de kolayca yapabilirler.

Yan basamak montajı yapmadan önce seçtiğiniz modelin aracınıza uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Her yan basamak her araca uygun değildir. Uyumsuz bir yan basamağı aracınıza monte etmek mümkün değildir. Yan basamaklarda montajı kolaylaştırması açısından bağlantı kitleri vardır. Bu güçlendirilmiş bağlantı kitleri hem araca sıkı bir şekilde tutunmasını sağlarken, hem de montaj konusunda pratiklik sağmaktadır. Eğer montaj işlemini tek başınıza gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle kılavuza başvurmanız olumlu olacaktır. Bunun yanı sıra yan basamak montaj videoları ve bilgilerini inceleyerek, detaylara hâkim olabilirsiniz. 

Tüm bunlarla birlikte, yan basamağın montajı sırasında bazı aksilikler yaşanabilir. Bu aksilikler konusunda ısrar ederseniz, aracınıza ya da yan basamağa zarar verebilirsiniz. Bu sebeple eğer daha önce hiç yan basamak montajı yapmadıysanız, teknik ekiplerden yardım alabilirsiniz. Yan basamak montajını defalarca yapmış olan teknisyenler, aracınızı hızlı bir şekilde teslim edecektir. Bu sayede ortaya çıkacak olan zahmetten ve risklerden de kurtulmuş olursunuz.

Yan Basamak Kullanımının Avantajları

Aracınızda yan basamak kullanımı bazı avantajlar sağlayacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, yan basamak kullanımının temelde iki amacı vardır. Bunlardan birincisi aracın korunması, ikincisi ise tasarımsal açıdan modifiye edilmesidir. 

Özellikle asfalt yolların dışında, arazide aracını kullananlar açısından yan basamak kullanımı olmazsa olmazlar arasındadır. Bu yan basamaklar arazi şartlarında aracınızı daha güvenli bir sürüşe hazır hale getirir. Dışarıdan gelebilecek türlü darbelere karşı, aracınızın yan kısımları korunmuş olacaktır.

Aracınız SUV tipi, hafif ticari ya da sedan bir Peugeot olabilir. Yan basamaklar tüm bu tiplerde size güvenli bir sürüş keyfi yaşatacaktır. Bunun yanı sıra görsel olarak da bazı avantajlar sayılabilir. Peugeot, birçok kullanıcı açısından modifikasyona müsait bir araç olması nedeniyle tercih edilir. Yan basamaklar da bu modifikasyonun bir parçasıdır. Daha üretim bandından çıktığı anda son derece zarif olan Peugeot araçları, yan basamak gibi birçok modifikasyonla; hayalinizdeki hale getirebilirsiniz.

Peugeot Yan Basamak Fiyatları

Yan basamak modelleri, birçok farklı araç tipine uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Peugeot marka araçlar için onlarca farklı tasarım bulmak mümkündür. Bu yan basamaklar aracınızın modeline göre değişiklik gösterse de, istediğiniz gibi bir tasarım da bulabilirsiniz.

Peugeot marka araçlar için üretilen yan basamak modellerinin fiyatları birçok faktöre göre değişkenlik gösterebilir. Bu faktörlerden ilki üretim malzemesidir. Üretim malzemesi, tasarımın fiyatı üzerinde doğrudan etki eden bir faktördür. Bunun yanı sıra işçiliği, tasarımı, ekstra özellikleri gibi bir dizi faktör de fiyatlar üzerinde etki edecektir.

Peugeot marka otomobiliniz için en avantajı fiyatlara sahip yan basamakları Can Otomotiv’de bulabilirsiniz.

Can Otomotiv ile Kusursuz Tasarımlara Kavuşun

Ar-Ge çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken firmamız; 40 yılı aşkın tecrübesiyle, kaliteli ve kusursuz tasarımlar üretmektedir. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere birçok dünya ülkesine ihracat yapan firmamız, sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket eden markamız; tecrübenin, kalitenin ve üstün tasarımların yanı sıra avantajlı fiyatları da bulabilirsiniz. Satış sonrasında da destek vermeye devam eden firmamız sayesinde, aracınız yeni bir kimlik kazanacak.

Siz de Peugeot marka aracınız için, beğendiğiniz tasarımlara sahip bir yan basamağın siparişini vermek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.