Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Qashqai Yan Basamak

Yan basamak, aracın sağ ve sol taraflarına, kapının alt bölümüne konumlandırılan estetik otomobil aksesuarlarından biridir. Nissan Qashqai yan basamak modellerini web sitemizden inceleyebilir, ürün detaylarına, hangi araç modellerine uygun olduğuna erişebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Qashqai yan basamak modelleri çok çeşitli tasarımlar ve yapısal özelliklerle sunulmaktadır. Aracınızın dış görünümünü kişiselleştirebilmenize olanak tanıyan bu işlevsel ürünler, yüksek kalite alüminyum alaşım ve eloksal kaplama ile donatılmıştır. Nissan Qashqai aksesuar yan basamak ürününü sipariş etmek için hemen “Sipariş Ver” butonuna tıklayın ve müşteri temsilcilerimize bağlanın. Ürünlerle ilgili merak ettiğiniz konular için de müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz. 

Nissan Qashqai Yan Basamak Özellikleri

Gelişmiş tasarım özelliklerine sahip Nissan Qashqai yan basamak modelleri, kullanıcıların beğenisini toplayan, en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Tamamen siyah, basıldığında yüzeye kolay tutunan özel kaplama, 304 kalite bükümlü ve polisajlı krom boru tasarımı, benekli kaydırmaz yüzey plastikleri gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Modellerimiz arasından farklı tasarımlara ait ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürün seçimi yaparken, “Aracınızla Uyumlu mu” aracını kullanarak, Qashqai ile uyumlu olduğundan emin olunuz.

Ürünlerin öne çıkan özelliklerinden birisi de ekstra herhangi bir işlem yapmadan kolaylıkla monte edilebilir olmasıdır. Araç sahipleri kendi imkanlarıyla kısa sürede aracına monte edebilir. Montaj için gerekli bağlantı ayakları ve aparatları ayrı bir kutuda, yan basamak ürünü ise ayrı bir kutu içerisinde gönderilmektedir. 

Araca özel tasarlanan kolaylaştırılmış bağlantı kitleri, yüksek kalite standartlarına sahip ekipmanlardır. Aracınıza monte ettikten sonra uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Nissan sahipleri açısından hem fonksiyonel kullanım hem de modifiye ile daha iyi görünüm avantajı, tercih edilmesindeki temel unsurlardır.

Yan basamak ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Kolay deforme olmayan yapısıyla tüm mevsim şartlarında kullanılabilen araca özel ürünlerdir.

Qashqai Yan Basamak Modelleri

Can Otomotiv üzerinden temin edebileceğiniz Nissan Qashqai yan basamak modelleri, modern tasarım anlayışıyla dizayn edilmiştir. Her bir ürün farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Aracınızda istediğiniz bir görünüme kavuşmak için dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan Qashqai yan basamak modelleri: Brillant Alu-Strip, Another, Alyans, Plus, Ring, Emerald, Pearl, Sapphire V1 ve V2 ürünleridir. Kimisinde alüminyum daha ağırlıktayken, kimisinde kaymaz plastik malzeme yoğunluktadır. Ürün sayfalarında bulunan görselleri inceleyerek Nissan Qashqai 2013 yan basamak, Nissan Qahqai yan basamak 2016 ve diğer model yılları için beğendiğiniz bir modeli seçebilirsiniz.

Qashqai Yan Basamak Fiyatları

Aracınıza uygun olan yan basamak modelini satın almak ve bütçenize uygun bir alışveriş yapmak için Can Auto’nun dayanıklı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Qashqai yan basamak fiyatları, montaj talimatları, ürünlerin kalite standartları ve model çeşitliliği ile ilgili bilgi almak için “İletişim” sayfası üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Qashaqi yan basamak fiyatları, model çeşidine göre değişmektedir. Estetik tasarımlarıyla aracınıza bambaşka bir görünüm kazandıracak ürünler için hemen bizimle iletişime geçebilir, ekonomik fiyat politikası çerçevesinde ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Nissan Qashqai Yan Koruma Basamak

Yan koruma olarak da adlandırılan yan basamaklar, belirli renk ve tasarım çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Modeline göre araca daha karizmatik bir görünüm kazandırabilirken, bazıları daha sportif bir görünüm kazandırır. Aracın sağ ve sol kapı altlarına konumlandırılan bu aksesuarlar, 100 kg’a kadar olan yükleri rahatlıkla kaldırabilir. Araca binerken ve inerken ekstra bir basamak olarak işleve sahipken, görsel yönden araca artı bir özellik katar.

Aracın yan bölümündeki ufak darbeleri (taş sıçraması, sivri bir ürün çarpması, kaldırıma sürtme, vb.) sönümleyebilen bu ürünler yan koruma olarak da tercih edilmektedir. Yan basamak ürünü sayesinde aracınızı park ederken, kavşaklardan dönerken, kör noktalarınızda bulunan tretuvara ya da demir dubalara farkında olmadan sürtme korkusundan kurtulursunuz. Qashqai modeline uygun olan yüksek kaliteli yan basamak modellerini satın almak için Can Auto’nun geniş ürün yelpazesinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Nissan Qashqai Tüm Model Yılları için Yan Basamak

Nissan Qashqai yan basamak koruma ürünü, tüm Qashqai modelleriyle uyumludur. Aracın model yılı ne olursa olsun, yan basamak ürününü satın alabilirsiniz. Ürünlerin model yılına göre montaj özellikleri değişmemektedir. Montaj yönergeleri sabittir ve tüm bağlantılar aracın taban sacı üzerindeki mevcut bağlantı delikleri kullanılarak gerçekleştirilir. Araçta montaj için belirli noktalar bulunduğundan, araca delme ve kesme gibi işlemler uygulanmaz. Bu sayede paslanma, oksitlenme gibi olumsuz sac davranışlarına neden olmaz. Her çeşit mevsim şartlarında kullanılabilir.

Nissan Qashqai Yan Basamak Montajı Nasıl Yapılır?

Bağlantı kiti ve cıvata, geçme ve somun gibi bağlantı parçalarıyla kolaylıkla monte edilebilen Nissan Qashqai yan basamak, üzerine düşen ağırlığı direk olarak bu bağlantı ekipmanlarıyla aracın şasisine aktarmaktadır. Bu nedenle üzerine gelen yükleri eşit olarak dağıtmaktadır. Kolay montaj yönergelerini takip ederek, araç üzerindeki noktalara gelecek şekilde geçme, cıvata ve somunlarla bağlantıları yapabilirsiniz.

Qashqai basamak ürününün montajı ile ilgili destek almak için web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Güçlü gövdesi ve dayanıklı yapısıyla araca fonksiyonel bir özellik katan yan basamaklar, yüksek kaliteli alüminyum alaşım kullanılarak imal edilmektedir. Aracın aerodinamik yapısına uygun olduğu için yakıt sarfiyatı, vb. olumsuz etmenlere neden olmaz. Aracın yol tutuşu etkilenmez. 304 kaliteli satineli krom sac ve kaydırmaz özellikle plastik malzeme ile donatılmıştır.

Qashqai yan basamak orijinal araç kaportasına zarar vermeyecek şekilde monte edilmektedir. Bağlantı noktaları, aracın orijinalinde bulunan delikler üzerindedir. Bu nedenle harici bir delme işlemine de gerek duyulmaz.

Nissan Qasqhai Yan Basamak Tasarımları

Yan basamak tasarımlarında modern çizgiler, sportif dizaynlar ve işlevsel özellikler yer bulmaktadır. Kullanıcılar için keyifli bir kullanımı beraberinde getirdiği gibi, birbirinden şık modeller arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilmenize olanak sağlar. Kaliteli alüminyum alaşım malzemeleri kullanılarak imal edilen bu tasarımlarda paslanma gibi davranışlar gözlemlenmez. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Araç modeline tam uyumludur ve aracın dış görünümüne katkı sağlar.

Nissan Qashqai Yan Basamak Kullanımı

Araç sürücüsünün ve diğer yolcuların araca rahatlıkla binebilmesini sağlayan, ekstra bir basamak olarak görev yapan bu ürünler, güvenli bir kullanım özelliğine sahiptir. Montaj yöntemi cıvata ve somun bileşenlerinden oluştuğu için ve üzerine gelen ağırlığı aracın kendi gövdesine ilettiği için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Otomobil yetkili servislerinde ve özel servislerde de montajı yapılabilen bu ürünler, en çok tercih edilen aksesuarlardan birisidir.

Otomobilinize uygun olan modeli seçmek için web sitemizin anasayfasında yer alan bölüme, araç marka ve modelini girdikten sonra uyumlu ürünleri listeleyebilir. Yan basamak aksesuarlarında kullanıcılara pek çok model çeşitliliği sunuyor, kaliteli aksesuar alışverişi imkanı tanıyoruz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.