Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Tiguan Yan Basamaklar, Özellikleri, Fiyatları

Tiguan yan basamaklar, son derece kullanışlı ve şık olduğundan günümüzde fazlasıyla ilgi görmektedir. Özellikle tiguan gibi popüler araba modellerinde yan basamaklar çok fazla tercih edilmektedir. Yan basamaklar, sekiz kişiden fazla yolcu kapasitesine sahip araçlarda kullanılması zorunlu olan ürünlerdir. Bu ürünler son yıllarda şık görünümü ile adından söz ettirmektedir. Araca estetik bir görünüm kazandıran yan basamaklar, çok fonksiyonlu olması ile de dikkat çekmektedir. 

Yan basamaklar, araç modeline göre özel olarak imal edilmektedir. Her araç için farklı yan basamak modelleri öne çıkmaktadır. Yan basamaklar, araçlara uygun olmalıdır. Çünkü araç modelime uygun yan basamaklar üst düzeyde performans göstermektedir. Tiguan için özel olarak üretilen yan basamaklar tercih edilirken kalitesine dikkat etmek gerekmektedir. Kaliteli olduğundan emin olduğunuz yan basamakları uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. 

Yan basamaklar, araçların yan tarafında yer aldığı için o bölgeyi dışardan gelen darbelere karşı yüksek oranda korumaktadır. Bu sayede son derece hassas olan araçların, zarar görme olasılığı ciddi oranda düşmektedir. Aynı zamanda yan basamak montajı da son derece basittir. Araç üzerinde herhangi bir kesme, delme işlemi yapılmadan takılan yan basamaklar, aracın değerini düşürmemektedir. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek birbirinden kaliteli yan basamak modellerini inceleyebilirsiniz. 

Tiguan Yan Basamakların Özellikleri

Tiguan yan basamakların özellikleri bir hayli geniştir. Yan basamak seçimleri çoğu zaman araç modeline ve yapısına göre belirlenmektedir. Krom modeller yaygın olarak tercih edilse de alüminyum modellerim kullanımına da sıklıkla rastlanmaktadır. Krom yan basamakların daha fazla öne çıkmasının nedeni ise dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Tiguan yan basamaklar sayesinde araca yan taraftan gelen darbelere karşı araç korunmaktadır. Son derece işlevsel olan bu ürünler, koruma kalkanı oluşturarak aracın hasar görmesini engellemektedir.

Tiguan yan basamaklar monte edilirken araç üzerinde iz bırakacak işlemler yapılmamaktadır. Bu ürünler araca oldukça kolay bir şekilde takıldığı için günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Araç modeline uygun yan basamak tercihi yapıldığında, uzun yıllar boyunca üst düzeyde verim elde edilebilmektedir. Yan basamakların ana gövdesi alüminyum profilden, başlıkları esnek ve darbelere karşı dayanıklı plastik malzemeden üretilirken; üst ve yan kısımları ise kaydırmaz plastik yüzeyli, şık görünümlü ya da krom detaylı gibi farklı alternatiflerle üretilmektedir.

Yan basamaklar, aracın şase bölgesine monte edildiği için yan tarafı koruyucu bir etki göstermektedir. Bağlantı ayakları da aracın alt kısmına bir nevi muhafaza olmaktadır. Son derece işlevsel olan bu ürünler, gelişen teknoloji ile birlikte daha farklı özellikleri ve modelleri ile karşımıza çıkıyor. Şehir içinde yaya kaldırımlarını ya da tretuvarları fark etmeyip aracınızla çok yaklaşırsanız tampon ya da marşpiyelinizin sürtmeden dolayı zarar görmesini de engellemiş olursunuz. Firmamız üzerinden uzman ekibimizle iletişime geçerek yan basamakların özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızı ziyaret ederek sunduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Tiguan Yan Basamakların Kullanım Alanları

Yan basamak modellerinin artması ve özelliklerinin gelişmesi ile birlikteydi kullanım alanı da değişmektedir. Tiguan araçlar için özel tasarım yan basamaklar bulunmaktadır. Çok fonksiyonlu özellikleri ile öne çıkan tiguan yan basamaklar, araçlara sağladığı şık görünüm ile insanların dikkatini çekmektedir. 

Tiguan yan basamak dışındaki yan basamaklar genellikle sekiz kişiden fazla yolcu kapasitesine sahip araçlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Tiguan dışında yan basamakların kullanım alanlarını inceleyelim;

  • Okul servislerinde öğrencilerin güvenliği ve konforu için tercih edilmektedir.
  • Suv olarak karşımıza çıkan araçlarda kullanımı oldukça yaygındır.
  • Ticari araçlarda da fazlasıyla öne çıkmaktadır.
  • Büyük tırlarda rahatlık ve pratiklik sağlamaktadır.

Yan basamaklar ayrıca arazi araçlarında da yaygın olarak tercih edilmektedir. Arazi araçlarında ihtiyaç olarak öne çıkan yan basamaklar, kullanışlılık sağlamaktadır. Kısacası, arazi araçlarında yan basamaklar araca şık bir hava kattığı için değil, ihtiyaç olduğu için kullanılmaktadır. Aynı zamanda arazi araçları, yan basamaklar sayesinde daha az hasar görmektedir. Arazilerde araçlar, sürekli olarak sert taşlara çarptığı için yan basamakların koruyuculuğuna ihtiyaç duyulmaktadır. 

Tiguan Yan Basamak Fiyatları

Tiguan yan basamak fiyatları, bazı hususlara göre belirlenmektedir. Yan basamak fiyatları, araç modeline göre değişiklik göstermektedir. Tiguan gibi araçlarda da tercih edilen yan basamağın özelliklerine göre fiyatlarda oynamalar görülmektedir. Yan basamak fiyatları genel olarak; araç modeline, basamağın elde edildiği malzemeye, rengine ve yapısına göre belirlenmektedir. 

Geniş bir fiyat aralığına sahip olan yan basamaklar arasında bütçenize en uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek yan basamak fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden de hem ürünlerimizi hem de fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Avantajlarımızdan ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.