Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Berlingo Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatları

Birçok kişinin arabasına estetik bir görünüm ile beraber, işlevsel özelliklere sahip oto aksesuar ve parçaları satın aldığını görüyoruz. İşte bu sebeple insanların hem göz zevkine hitap edecek hem de onların araçlarının ayrıcalıklı olduğunu hissettirecek tasarımda tavan çıtası modelleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Berlingo tavan çıtası modellerimiz aracınıza güçlü bir hava katacak ve işlevsel özellikleriyle sizi aracınızla bir bütün haline getirecek. Berlingo Tavan Çıtası modellerimiz, bununla beraber insanların pratik bir şekilde montajlayıp, sökebileceği şekilde tasarlanmış ve siz değerli müşterilerimize maksimum konfor alanı sunmayı hedeflemiştir.

Berlingo Tavan Çıtası Modelleri

Birçok insan otomobilinin bagaj boyutundan şikayetçi oluyor. Bunun önüne geçebilmek ve size daha rahat bir alan sağlayabilmek için tasarladığımız Berlingo Tavan Çıtası modellerimiz, sizin ek alanla ilgili probleminizi çözecektir. Şık görünüşü sayesinde sizi aracınızla girdiğiniz ortamlarda dikkat çekici kılan tavan çıtası modellerimiz, güçlü yapısı sayesinde de uzun veya kısa yolculuk fark etmeksizin kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır. Aerodinamik açıdan da arabaya tam bir uyum sağlayan tavan çıtası modellerimiz yakıt tüketimini artırmadan size konfor alanı sunacaktır.

Toplum içerisinde Berlingo’nun aile ve ticari araç olarak görülmesiyle bildiğinin farkında olan çalışma grubumuzla siz değerli müşterilerimizin genel ve özel ihtiyaçların karşılamaya yönelik bir ürün tasarladık. 

Bu ürünle beraber gerek ailenizle çıktığınız bir yolculukta gerek iş amaçlı seyahatinizde gerekse kendi başınıza olan yolculuğunuzda araçtaki ek yeriniz veya estetik görünüşüyle ilgili en ufak şüpheniz kalmayacak.

Berlingo Tavan Çıtası Montajı

Resmi olarak kontrol ve muayenelerde pürüz olarak gözükmemesi için pratik bir şekilde sökülüp takılabilmesi gereken berlingo tavan çıtası modellerimizi, siz herhangi bir problemle karşı karşıya kalmayın diye özenle tasarladık. Bununla beraber müşterilerimizin montaj işi için ayrıca bir ustaya gerek duymaması için talimatlara uygun yapıldığında, herkesin kolayca montaj yapabileceği bir ürün tasarlayarak siz değerli müşterilerimizin maksimum konforunu sağladık. Bu süreç içerisinde eğer tavan çıtası montajıyla ilgili herhangi bir bilginiz yoksa firmamızın uzman ekibinden tavan çıtası montajı hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Eğer montaj işlemini kendiniz yapmak istemezseniz, firmamız montaj için de tam destek sağlar.

Berlingo Tavan Çıtası Modellerinin Yapısı

Ürünlerimizin güvenilir yapıda olması için özellikle çalışan ekibimiz malzeme kalitesinden asla ödün vermeden üretimlerine devam ediyor.

Bu yapıya ulaşılması için kalınlaştırılmış gövde profili, yüksek kalite alüminyum alışım ve eloksal gibi teknik işlerin teknoloji ve çağdaş yaklaşımlar içerisinde, uzman ekipler çerçevesinde hazırlandığını belirtmek isteriz. Müşterilerimizin memnuniyeti için tavan çıtası modellerimizin kalitesini üst seviye tutarak onlara rakip bırakmıyoruz.

Berlingo Tavan Çıtası Yasal mı ?

Günümüzde birçok oto aksesuarının yasak olduğunu görüyoruz. Ancak Citroen Berlingo tavan çıtası modellerimiz yasaklı olan oto aksesuarları arasında bulunmamaktadır.

Ülkemizde bilindiği gibi otomobillerin trafikte yasal olarak çıkabilmesi için muayeneye girmesi gerekmektedir. Tavan çıtası modellerimiz muayenede başınızın ağrımaması için özel olarak üretilmiştir.

Tavan çıtalarının muayeneden geçebilmesi için pratik bir şekilde montajlanıp sökülebilmesi gerekmektedir. Bunu karşılayabilmesi için özen gösterdiğimiz ürünlerimiz, ihtiyacınıza yönelik olarak tasarlanmıştır.

Berlingo Tavan Çıtası Fiyatları

Yüksek malzeme kalitesi, pratik montajı ve şık yapısıyla, tavan çıtasına ihtiyaç duyan herkesin ulaşabilmesi ve bu ayrıcalığı hissedebilmesi için özenle satışını yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin montajı, sökülmesi ve bakımı gibi ayrıca yapılan ek işler için de sanayi veya herhangi bir ustaya para vermeden kendi başınıza montaj yapabileceğiniz ürünler tasarlıyoruz. Can Otomotiv olarak müşterilerimizin a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışıyor ve buna göre fiyatlandırma yapıyoruz. Fiyat konusunda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.