Bize Ulaşın

Tavan Çıtası, Araç Tavan Çıta Modelleri

Tavan çıtası tüm araç modelleri ile uyumlu, kullanışlı ve en çok tercih edilen parçalardandır. Otomobiller için öne çıkan tavan çıtalarının kullanımı oldukça popüler bir hale gelmiştir. Tavan çıtaları otomobillere bambaşka bir hava katarak daha şık görünmesini sağlarken aynı zamanda aracın üzerine led ışık, ara atkı, portbagaj, kayak takımı, bisiklet takımı vb. yük aparatlarının bağlanmasına da olanak sağlar. Araçların tavanında kullanılan çıta, aracın üstüne bağlanarak ek alan oluşturulmasını sağlar. Araç tavan çıtası seçimi oldukça önemli bir hale gelmektedir.

Otomobillerde son zamanlarda tavan çıtalarının kullanımı ne kadar yaygın olsa da yan çıtalar da son derece kullanım kolaylığı sağlar. Yan çıtalar, çoğu zaman kapı kolunun alt kısmına yerleştirilir. Kapı kolunun alt kısmında yer alan bu malzeme, kapıya daha zarif bir görünüm kazandırır. Ayrıca yan çıtalar, kapı açıldığında bir yere çarpıp zarar görmesi ihtimalini en aza indirir. 

Tavan çıtaları, çok fonksiyonlu bir özellik gösterdiği için otomobil sahiplerinin fazlasıyla ilgisini çeker. Tavan çıtalarının kullanıldığı otomobillerin bazıları olduğundan daha sportif bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda bu ürünler, son zamanlarda araçlarda kullanımı çok yaygın olan port bagaj bağlanmasına da imkan sağlar. Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tavan Çıtası Ne İşe Yarar?

Tavan çıtasının özellikle küçük bagaja sahip araçlar için kurtarıcı bir görev görür. Çünkü tavan çıtasının üzerine ara atkı vasıtasıyla port bagaj bağlanarak otomobillerde daha geniş bir kullanım alanı oluşur. Otomobilin değerinin düşmemesi için ve beklenilen performansın tam anlamıyla sağlanması için aracınızda uygun, kesme delme işlemine ihtiyaç bırakmadan bağlanan doğru ve kaliteli tavan çıtası aldığınızdan emin olmanız gerekir.

Otomobiller hassas olduğu için kullanılan aksesuarların dayanıklı ve uzun ömürlü olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda tavan çıtasının, araç modeline uyum sağlaması gerekir. Aksi takdirde istenilen faydayı sağlamayabilir. Tavan çıtası seçimi yaparken araçla uyumuna dikkat ettiğiniz kadar amacınıza uygun ve dayanıklı olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekir. 

Tavan ve yan çıtalar, otomobilleri daha kullanışlı hale getiren ve şık görünmesini sağlayan ürünlerdir. Günümüzde araç aksesuarı satışı yapan birçok firma tavan ve yan çıtaları da kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Firmamız hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tavan ve yan çıtaları, sizler için hazırlamıştır. Uzman ekibimizle iletişime geçerek çıtalar hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Tavan Çıtası Alırken Dikkat Edilecekler

Tavan çıtası modelleri arasından seçim yapılırken amaç ve beklenti dikkate alınmalıdır. Çok çeşitli olan bu ürünler arasında beklentinizi üst düzeyde karşılayacak olan modeli tercih etmeniz gerekir. Tavan çıtaları araca yapıştırma yöntemi ile veya uyumlu bağlantı noktaları vasıtasıyla tutturulur. Dolayısıyla burada dikkat edilmesi gereken nokta, çıtanın araç boyasına zarar vermemesidir. 

Tavan çıtasının araç boyasına zarar vermemesi için yüksek kalitede olması gerekir. Kaliteli çıtalar, yerleştirildikleri bölgeye sıkı sıkı tutunduğu için herhangi bir darbede yerlerinden çıkmazlar. Tavan çıtaları, kaliteli olduğu takdirde uzun süre boyunca estetikliğini kaybetmez. Aynı zamanda araç modeline uyum sağlayan tavan çıtasını kullanmaya dikkat etmeniz gerekir. 

Tavan çıta modelleri; birbirinden farklı renkleri, boyutları ve malzemeleri ile dikkat çeker. Son zamanlarda alüminyum çıtalar da kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır. Bu noktada en fazla dikkat edilmesi gereken husus, çıtanın araçla tam manada uyum içerisinde olmasıdır. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek aracınız için en uygun çıtayı temin edebilirsiniz. 

Tavan Çıtası Montajı

Tavan çıtası montajının nasıl yapılacağı kullanıcılar tarafından en fazla merak edilen sorulardan biridir. Tavan çıtası montajı denildiğinde birçok insanın gözü korksa da aslında oldukça basit bir şekilde yerleştirilebilir. Montaj esnasında aracın boyası da herhangi bir şekilde zarar görmez. Tavan çıtası montajının daha sağlam olmasını istiyorsanız teknik destek alabilirsiniz. 

Tavan çıtası montajı doğru ve eksiksiz bir şekilde yapıldığında üst düzeyde sonuç alabilirsiniz. Bu ürünlerden yüksek oranda verim almak için kalite önemli olduğu kadar montajı da önemlidir. Bu sebepten ötürü montaj konusunda hiç bilgi sahibi olmayan kişilerin destek alması daha doğru olur. Firmamızın uzman ekibinden tavan çıtası montajı hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. 

Tavan çıtası montajı esnasında aracınızla birebir uyumlu üretilen tavan çıtaları sayesinde herhangi bir kırma, dökme işlemi olmaz. Çıta, doğrudan ve son derece kolay bir şekilde araç tavanına yerleştirilir. Aynı şekilde yan çıtalar da kapı kollarının alt kısmına konumlandırılır. Firmamız hem kaliteli tavan çıtası sunar hem de montaj konusunda tam destek sağlar. Güvenilir ve kaliteli hizmetten yararlanmak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz. 

Tavan Çıtası Kullanarak Araçlarınızda Daha Geniş Bir Alan Oluşturun

Tavan çıtası çeşitlerinin tutulmasının en büyük sebebi portbagaj, kayak takımı ve bisiklet taşıyıcının bağlanabilmesidir. Çünkü günümüzde araç sahiplerinin birçoğu küçük bagajlardan şikayet eder. Bu şikayetleri ortadan kaldıran port bagajlara sahip olmak ise tavan çıtaları ile artık çok kolay. Tavan çıtalarını temin ederek port bagaj bağlayabilir ve araçlarınızda daha geniş kullanım alanı oluşturabilirsiniz. 

Tavan çıtasının kullanıcılara sağladığı birçok avantaj ve kolaylık vardır. Birçok avantaj sağlayan bu ürünlerin fiyatları ise çeşitlerine göre farklılık gösterir. Tavan çıtalarının fiyatları; boyutuna, rengine, malzemesine göre değişir. Kendi amacınıza, beklentinize ve bütçenize en uygun olan modeli belirleyerek temin edebilirsiniz. 

Can Otomotiv olarak sizler için birbirinden çeşitli ve kaliteli araç aksesuarlarını sunuyoruz. Firmamızın sunduğu ürünleri inceleyerek tavan çıtalarının çeşitleri ve fiyatları hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz. Firmamız kalite, güvence ve uygun fiyat sunan nadir işletmelerden biri olarak, müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verir. Bizlerle iletişime geçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.