Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Mercedes Vito Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatı

Portbagaj sistemlerine tam uyumlu olan Vito tavan çıtası pratik bir şekilde aracınıza takabileceğiniz ve kullanmadığınız zaman yine herhangi bir ekstra durum veya alete gerek kalmadan çıkartabileceğinizi iki adet dayanıklı çıtadan oluşmaktadır. Dünya genelinde kullanılan çıta sisteminin üzerine portbagaj, bisiklet ve kayak takımı gibi raflar ile kolay bağlantı sağlanabilir ve aracınıza estetik bir görüntü sunar.

Vito tavan çatısı modelleri fonksiyonel ürünler arasında yer almaktadır. Küçük bagajlı veya kısa şasili otomobile sahip müşterilerimizin özellikle tercih ettiği tavan çıtası modelleri , çeşitli bagaj sistemleriyle uyumludur ve güvenli bir taşıma sağlar. Tavan çıtası modelleri şekil ve tasarım olarak birbirinden farklı olabilir ancak dayanıklılığı ve taşıma kapasitesi gibi teknik detayları birbiriyle benzer nitelikte olabilir. Tavan çıtası seçerken ürünün aracınıza uygun olup olmadığını öncelikle sitemizdeki filtreleme kısmından kontrol edebilirsiniz.

Tavan çıtası modellerinin araca uygulanması takdirinde ara atkı parçasının kolay bir şekilde bağlantısı yapılabilir. Bu durum aracınıza bağlanacak olan bagajların daha güvenli bir şekilde aracınıza uyumlu olarak bağlanmasını sağlar. Ara atkı seti, tavan çıtası modelleri ile uyumlu ve bağlantılı durumdadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi sitemizde bulunan ürünlerimiz bölümünden veya aynı şekilde sitemiz üzerindeki iletişim bölümünden bize ulaşarak alabilirsiniz.

Vito Tavan Çıtası ile Birlikte Kullanılabilen Port bagajların Avantajları

Hemen hemen her araç türü için mevcut olan port bagaj ürünleri, taşıma kapasitesini ve güvenliğini arttıran işlevsel bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber orijinal ara atkı modeliyle de tam uyumlu olan Vito tavan çıtası sayesinde aracınıza uyumlu olan port bagaj türünü kolayca montajlayabilecek ve taşıma kapasitesiyle ilgili problemlerin önünce geçeceksiniz.

Günlük hayatta portatif merdiven gibi alet ve eşyaların uygun bir şekilde tavan çıtanıza sabitlenmesi durumunda güvenli ve içiniz rahat bir şekilde yola çıkabileceksiniz.

Farklı kullanım şekilleri bulunan tavan çıtası modellerine ara atkı gibi diğer bağlantı ürünleri montajlandığında kullanım alanı genişleyecek ve üstüne daha farklı ve büyük malzemeler koymakla beraber birden fazla bagaj da sabitleyebileceksiniz.

Mercedes Vito Tavan Çıtası Montajı ve Ürün Detayları

Vito tavan çıtası modelleri aracınıza tam uyumlu ve kolaylaştırılmış montaj kitiyle beraber tasarlandığı için herhangi bir usta veya özel alete gerek duymadan kolayca montajlayabileceğiniz ürünlerdir. Talimatlara uygun bir şekilde montajını yaptığınız ürünlerimiz sizlere konfor ve ayrıcalık sunacaktır.

Alüminyum bağlantı ayakları, ekstra kalınlaştırılmış gövde profili, yüksek kalite alaşım ve eloksal kaplamaya sahip tavan çıtası ürünlerimiz maksimum müşteri güvenirliği ve memnuniyeti için özenle tasarlanmış olup, güvenli bir yolculuk yapmanız için gereken malzeme kalitesini size sunacaklardır. Firmamız ürünleri tasarlarken ürün memnuniyeti için malzeme kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır.

Mercedes Vito Tavan Çıtası Fiyatı

Tavan çıtası fiyatlarını belirleyen birçok farklı unsur ve etmen bulunmaktadır. Tavan çıtalarının fiyatlarını belirleyen en büyük etmenlerden biri tavan çıtasının malzeme kalitesidir. Malzeme kalitesinden ödün vermeyen firmamız, güvenli ve konforlu yolculuk için Vito tavan çıtası fiyatlarını uzman ekibiyle beraber en uygun duruma göre pazarlamaktadır.

Firmamız Vito tavan çıtası fiyatlarını belirlerken insanların kolay ulaşımına ve maksimum memnuniyete önem vermektedir. Vito tavan çıtası fiyatları ve ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için iletişim bölümlerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.