Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Fiat Panda Tavan Çıtası

Panda tavan çıtası hem görsel estetik hem de yük taşıma aparatı olarak büyük ilgi görüyor. Yük taşıma amacıyla üretilen bu çıtalar zamanla hem konforundan dolayı hem de görüntüsünden dolayı araç aksesuarı olarak vazgeçilmez ürünler haline geldi.

C SUV segmentinde yer alan Fiat Panda için özel olarak fiat panda tavan çıtası üretilmektedir. Sizde bir fiat panda sahibiyseniz bu aksesuarla sahip olmak istemez misiniz. Panda tavan çıtası ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için konuyu biraz daha detaylandıralım. 

Tavan çıtası, bütün araçlara olduğu gibi Panda'a da şık bir görünüm sağlamaktadır. Araca göre özel üretilmiş yük taşımaya veya süs görünümü amacına uygundur. Yük taşımak için fulbox veya sele yerleştirmek istiyorsanız tavana monte edebilirsiniz. Tavan çıtalarıyla birlikte vidaları ve bağlantı aparatları da verilmektedir. Bu vidaları kullanarak vidalayabilirsiniz. 

Tavan çıtaları iki adetten oluşmaktadır. Çıtaların orta kısmı enjeksiyon alüminyum teknolojisiyle üretilmiştir. Uç kısımları ise siyah plastiktir. Hafif bir yapıya sahip olup, siyah ve krom renk seçenekleri bulunuyor. Üzerine rahatlıkla 75 kg yük atabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen modellerde 304 paslanmaz çelik kullanılmaktadır. 

Tavan çıtaları olası kazalarda, tavana gelen darbenin etkisini tüm tavana yayarak darbenin etkisini minimuma indirir. Can güvenliği sağlar. Bagaja sığmayan kayak, bisiklet veya fazla eşyaları panda tavan barı eklenmesiyle rahat taşınmasını sağlar.

Panda Tavan Çıtası Barı

Panda tavan çıtası barı tavan çıtalarını yük taşıma amacıyla kullanmak isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Tavan çıtalarının üstüne üstten sıkma yöntemiyle kolayca montajı yapılmaktadır. Özellikle sunroof özellikli Panda'larda çarpma riski olmaması özelliğine sahiptir. 

Tavan çıtası barı; kayak takımı, bisiklet, port bagaj sepeti, çanta vb gibi eşyaları taşımaya uygundur. Montajı çok basittir. Herhangi bir ustaya götürmeden kendiniz monte edebilirsiniz

Tavan barı Avrupa standartlarında birinci kalite alüminyumdan üretilmiştir. 75 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi bulunuyor.

Panda Tavan Çıtası Nasıl Sökülür?

Zarar gördüğünde veya kullanma ihtiyacı duyulmadığında fiat panda tavan çıtaları rahatlıkla sökebilirsiniz.

Vidalama yöntemiyle tavan çıtasını aracınıza monte ettiyseniz, her iki uçtaki üst kapakları kaldırıyorsunuz. Vida yerlerinden vidaları söküyorsunuz. Vidaları söktükten sonra çıtanızı çıkarabilirsiniz.

Fiat Panda Tavan Bagajı Fiyatları

Orijinal ve yan sanayi yedek parça sektöründe panda tavan bagaj fiyatları değişkenlik gösteriyor. Ürünün orijinal, yan sanayi veya fiat panda tavan çıtası çıkma olmasına göre fiyatlar değişiyor. Alacağınız ürünün markası ve kalitesi de fiyatta belirleyici rol oynamaktadır.

Aracınıza uygun ve ihtiyacınızı rahatlıkla görecek panda tavan bagajı fiyatları web sitesine girerek öğrenebilirsiniz. Fiyatlar ve panda tavan bagajı ürün bilgisi hakkında detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları yetkili kişiyle görüşerek sorabilirsiniz.

Panda Tavan Çıta Yazısı

Her orijinal ürünün örneğin 650920985R gibi bir kodu bulunuyor. Bu kod ürünün hangi model ve yıl araca uygun olduğunu gösteriyor. Orijinal ürün alacağınız zaman satıcıya aracınızın yıl ve modelini doğru şekilde vermeniz gerekiyor.

Tavan çıtaları ve barları araçlara estetik ve şık bir görünüm kazandırmanın yanı sıra bisiklet, kayak ve fazla eşyaların taşınmasında da etkili rol oynuyorlar. Panda için üretilen orijnal tavan çıtaları, barları ve bagaj havuzları bulunuyor. Orijinal ürünlerle birlikte yedek parça sektöründe yan ürünler ve çıkma parçalar da satılıyor. Orijinal, yan sanayi veya çıkma olmasına göre fiat panda tavan bagajı fiyatları değişkenlik gösteriyor.

Sizde bir fiat panda sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız bu ürünlere sahip olmak isteyebilirsiniz. Kaliteli, sağlam ve güvenilir bir fiat panda tavan çıtası satın almak için ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.