Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Ford Courier Tavan Çıtası

Ford Courier tavan çıtası, aracın daha karizmatik görünüm kazanmasına ve çok çeşitli ekipmanların taşınmasına olanak sağlar. Ford Courier üst çıta ürününü web sitemizden satın almak için aracınızın modeline uygun olan tavan çıtası sayfasına giderek, “Sipariş Ver” düğmesine tıklayabilirsiniz.

ford courier tavan çıtası

Ford Courier Tavan Çıtası Modelleri

Hemen her araç markası ve modeli için geliştirilen tavan çıtaları, yüksek kalite alüminyum alaşım ve eloksal kaplama özelliğine sahip dayanıklı bir üründür. Kalınlaştırılmış gövde profili, güvenilir bir kullanım imkanı sunar. 

Aracınıza ait tavan çıtası modeli için “Ürünlerimiz” sayfasından “Tavan Çıtası” sekmesine tıklamalısınız. Ardından açılan sayfada “Ürün Filtreleme” bölümünü kullanarak aracınıza ait marka ve model bilgisini seçebilir ve modele uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz. Sipariş vermek için Web sitemizin en üst bölümünde ve “İletişim” sayfasında yer alan irtibat bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden direk iletişime geçerek hızlı ve güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ford Courier Uyumlu Tavan Çıtası

Araç markasına ve modeline göre tavan çıtaları farklı ölçülere sahiptir. Ford Courier marka araçlar için satışını gerçekleştirdiğimiz Hawk tavan çıtası, araç üzerindeki duruşuyla estetik bir görünümü beraberinde getirir. Sportif ve karizmatik bir dış görünüm için tercih edilen tavan çıtalarımız, dayanıklı ve kolay deforme olmayan yapısı ile herkes için iyi bir seçim olabilir.

Ford Courier uyumlu tavan çıtaları ile ilgili görselleri incelemek için ürün sayfalarına gidebilir, farklı açıdan çekilmiş ürün fotoğraflarına bakabilirsiniz. Süs amacına uygun tavan çıtası olarak da nitelendirilen bu modeller farklı türde ve boyutta eşyalarınızı taşımanız için de profesyonel bir çözüm sunar.

Ford Courier Hafif Ticari Araç Tavan Çıtası

Her ne kadar ticari sınıfına dahil olsa da; Fiesta’ya benzer kullanımıyla sürücülerin gözdesi Courier modellerinde tavan çıtası modelleri çokça tercih ediliyor. Alüminyum alaşımın göze hitap eden renk katmanı, dayanıklı profil yapısı ve kolay monte edilebilir yapısı ile hafif ticari araçları sportif bir otomobile dönüştürüyor.

Otomobilinizle uzun yola çıkmak istediğinizde ve aracınızın standart bagaj hacmi sınırına ulaştığında alternatif bir bagaj özelliği sunan tavan bagajları, sürücüler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Port bagaj olarak da isimlendirilen bu hacim, otomobile yerleştirilebilecek bir tavan çıtası ile güvenle taşınabilir. Hem aracın bütünlüğünü korumuş olur hem de geniş bir depolama alanı takviyesi sunar.

Ticari araçların geniş depolama özellikleri özellikle geniş aileler ve ticari işletmeler için önemliyken çok daha yüksek hacimli eşyaların taşınması tavan çıtası ile mümkün olabiliyor. Ortalama 100 kg’a kadar olan eşyalarınızı, iyi sabitleme kaydıyla yüzlerce kilometre boyunca güvenle taşıyabilirsiniz. Aracınızın iç hacmini meşgul etmeden gerçekleştirebileceğiniz bu taşıma uygulaması ile aracınızın orijinal görünümünü bozmamış olursunuz.

Ford Courier Tavan Çıtası Montajı

Ford Courier tavan çıtası ürününün montajı son derece kolaydır. Araç üzerinde bulunan orijinal bağlantı delikleri kullanılarak montaj işlemi gerçekleştirilir. Harici olarak delme, kesime, vb. işlem gerektirmez.

Ford Courier üst tavan çıtasının montajı herhangi bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilebilir ve ustalık gerektirmez. Aracın aerodinamik yapısına tam olarak uyumlu olan bu ürün, mutlaka araç deliklerine montaj yapılmalıdır. Ürün içerisinde cıvata ve tapa gibi montaj için gerekli bağlantı malzemelerini de göndermekteyiz. Can Auto üzerinden sipariş edeceğiniz tavan çıtası modelleri, yüksek standartlara uygun ürünlerdir.

Ford Courier Tavan Çıtası Fiyatları

Yüksek kaliteli alüminyum alaşımından imal edilen Ford Courier tavan çıtası fiyatları, montajı ve diğer konularla ilgili bilgi almak için web sitemizin “İletişim” sayfasını veya sitenin en üst kısmında yer alan Whatsapp, Telegram, Skype, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube simgeleri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tüm noktalarına teslimat yapmaktayız.

Ford Courier Tavan Çıtası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ford Courier tavan çıtası ile ilgili sıkça duyduğumuz bazı soruları sizin için cevapladık. Aklınıza takılan başka sorular olursa iletişim kanallarımız vasıtasıyla ekibimize sorabilirsiniz.

Ford Courier Tavan Çıtası Kullanmanın Cezası Var Mı?

Aracını port bagaj özelliğiyle kullanmak isteyen sürücülerin merak ettiği konulardan birisi de tavan çıtası kullanmanın herhangi bir yasal yükümlülük gerektirip gerektirmediğidir. Aracın taşıma kapasitenin üzerine çıkılmadığı takdirde veya herhangi bir güvenlik riski (aracın dışına taşma, vb.) oluşturmadığı takdirde tavan çıtaları ve bunlarla birlikte eşyalar ve bagajlar taşınabilir. Bu konuda sürücüler güvenle tavan çıtası siparişi verebilirler.

Ford Courier Tavan Çıtasının Ruhsata İşlenmesi Gerekir Mi?

Tavan çıtasının montajını gerçekleştirmek veya montaj işlemini tamamladıktan sonra herhangi bir resmi prosedüre ihtiyaç duyulmaz. Gerek araç muayenelerinde gerekse trafik kontrolünde tavan çıtasının bulunması araç için bir sorun teşkil etmez. Aracın ikinci el değeri azalmaz veya orijinalliği bozulmuş olmaz. Can Otomotiv üzerinden Hawk Ford Courier tavan çıtası satın alabilir, aracınıza güvenle montajını yapabilirsiniz.

Ford Courier Tavan Çıtası Montajı Aparatları Nelerdir?

Aracınıza monte edeceğiniz tavan çıtası uygulaması için gerek duyacağınız tüm aparatlar, ürün ile birlikte gönderilmektedir. Tek bir pakette cıvata, profiller, kapaklar, vb. aparatlar eksiksiz olarak gönderilmektedir. Ayrıca tavan çıtalarına uygun ara atkı modellerini de tercih edebilirsiniz. Aracınıza uyumlu olan ürünleri, “Ürünlerimiz” sayfasında yer alan “Ara Atkı” bağlantısına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Ford Courier Tavan Çıtası Seçimi Nasıl Yapılır?

Yeni bir tavan çıtası siparişi vermeden önce aracınıza uygun olup olmadığını inceledikten sonra ürünlerin görsel ve teknik özelliklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Tavan çıtası modellerinde farklı renk ve malzeme çeşitliliği bulunmaktadır. Aracınızın rengine, sevdiğiniz tasarım özelliklerine ve yapısına göre tavan çıtası seçimi yapabilirsiniz.

Tavan çıtalarının montajı, yalnızca otomobilin orijinal montaj noktaları kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Aracın tavanında montaj için herhangi bir ekstra işlem yapılmasına neden olan ürünlerden uzak durulmalıdır. Orijinal tavana uygun olarak monte edilebilir ürünler sunan Can Auto üzerinden satın alabileceğiniz tavan çıtası modelleri ile aracınızın boyasına ve kaportasına herhangi olumsuz bir durum yansımamaktadır.

Ford Courier Tavan Çıtası Ne Amaçla Kullanılır?

Genel olarak araç sürücüleri tavan çıtasını daha iyi bir estetik görünüm kazandırması amacıyla kullanmaktadır. Yük taşımacılığı için değil de kişisel kullanımlar için ideal bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Fakat sağlam paketlenmiş ve çıtaya monte edilebilir hemen her türlü bagajın taşınması için tavan çıtaları kullanılabilir. Aracın mevcut bagaj hacmine ek olarak önemli bir depolama alanı sağlayan tavan çıtaları, kapalı bagaj sistemleri için son derece elverişli bir üründür.

Tavan çıtalarında farklı modeller ve farklı tasarımlarla karşılaşmak mümkündür. Her bir ürün farklı fonksiyonlara sahiptir. İsteyenler bir kamp çadırı taşımak için veya off road araç tiplerinde üstü açık bir sepet kullanmak için tavan çıtalarından yararlanabilir. Kullanım amacınız ne olursa olsun, Ford Courier uyumlu tavan çıtalarına Can Auto ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.