Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Hyundai Kona Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatları

Tavan çıtaları aracınızda daha fazla hacme sahip olmanızı ve daha çok eşya taşıyabilmenizi sağlayan otomobil aksesuarlarıdır. Bu çıtalar sayesinde aracınızın tavanında port bagaj ve şekli düzensiz olan eşyaları rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Tavan çıtaları özellikle gezmeyi seven, çok eşyası olan, geniş aileler için ideal bir üründür. Bu ürüne sahip olarak, basit bir şekilde aracınızla taşıyabileceğiniz eşya sayısını üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Hyundai Kona modeli aracınız için böylesi bir tavan çıtası modeli satın alabilirsiniz. Bu tavan çıtaları fonksiyonel yapısının yanı sıra aynı zamanda oldukça şık seçenekleri içerir. Tavan çıtaları işlevlerinin yanı sıra aracınızın havasını da değiştirecektir. Bu ürünlerin en önemli artılarından biri ise kolaylıkla monte edilebilir ve aynı şekilde yeniden sökülebilir özelliklere sahip olmasıdır. Bu sayede istediğiniz zaman, tek başınıza bu aksesuarları aracınıza monte edebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Tavan Çıtasıyla Daha Fazla Alan Yaratın

Hyundai Kona model aracınıza takacağınız tavan çıtası, taşıma kapasitesini de doğrudan artıracaktır. Bu tavan çıtalarına özellikle port bagaj monte edilebilir. Port bagajlar sayesinde yanınızda çok daha fazla eşya taşıyabilir hale gelebilirsiniz. Tavan çıtalarıyla, 75 kg civarında yük taşımanız mümkün hale gelir. Özellikle fiziksel olarak büyük boyutlara sahip ancak hafif yükleri taşımanız için çok iyi bir alan yaratır.

Hyundai Kona tavan çıtası sayesinde aracınızın tavanında, bisiklet, kayak takımı ve çanta gibi birçok farklı eşyayı taşıyabilirsiniz. Geniş aileler için ideal olan özellik, kampçılar, işi gereği araç kullananlar ve gezginler için de son derece önemli bir avantaj yaratır. Uzun yola çıktığınız zaman aracınızın istediğiniz kadar eşya taşımaması sıkıntılı bir durumdur. Bu durumlarda bazı ihtiyacınız olabilecek eşyalardan vazgeçmeniz gerekir. Tavan çıtaları fonksiyonel özellikleriyle bu ihtiyacınıza cevap verecek tasarımlara sahiptir. Tavan çıtaları çok düşük maliyetler ve pratik bir montaj ile size çok geniş bir alan kazandırır. Bu sayede hiçbir eşyanızdan vazgeçmek zorunda kalmadan, istediğiniz her yere yolculuk edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra özellikle bisiklet gibi ürünleri araçların içine sığdırmak oldukça zordur. Güzel bir hafta sonunda, şehir dışında bisiklete binmek istiyorsanız, bu tavan çıtaları size çok yardımcı olacaktır. Bisikletinizi bunlar sayesinde rahatça taşıyabilir ve dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Şık ve Dayanıklı Tavan Çıtalarıyla Tanışın

Tavan çıtalarının birçok fonksiyonel özelliği vardır. Aracınızın yük taşıma kapasitesini artıran bu çıtalar aynı zamanda estetik açıdan da son derece başarılıdır. Alüminyum malzemelerden üretilen tavan çıtaları çok hafif ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Birçok Hyundai Kona sahibi, işlevsel özellikleri bir tarafa bu ürünleri estetik kaygılarla taktırmaktadır. Çizilmeye dayanıklı olan bu parçalar uluslararası standartlara bağlı olarak üretilir. Üründe bulunan özel kilit sistemleri sayesinde, kullanımı çok daha kolay hale gelecektir.

75 kg taşıma kapasitesi bulunan tava çıtalarında bu rakam, tercih edilen ürüne göre artabilir. Aracınızın tavanında hiçbir eşya taşımadığınız da dahi bu çıtalar hiçbir şekilde göze batmayacak ve aracın fabrika çıkışında varmışçasına bir hava yaratacaktır. Uyumlu yapısı nedeniyle yeniden demonte etme gibi işlemlerle uğraşmak zorunda da kalmazsınız.

Hyundai Kona Tavan Çıtası Montajı

Tavan çıtasının montajı oldukça basit ve pratik bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirmek için deneyim sahibi olmanıza dahi gerek yoktur. Tavan çıtası geldiği zaman ilk olarak tüm parçaları kontrol etmeniz gerekir. Eksik bir vida ya da kilit, montaj konusunda sıkıntı yaratacaktır. Parçaları incelediğiniz de, montajın nasıl yapacağını da fark edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanım kılavuzunu da mutlaka incelemeniz gerekir. Kullanım kılavuzu montajın en doğru şekilde nasıl yapılacağınız adım adım açıklar. Tavan çıtasının hem montajı hem de demontajı oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirilebilir.

Siz de Hyundai Kona aracınıza tavan çıtası almak için Can Otomotiv’de bulunan seçenekleri, detaylarıyla birlikte inceleyebilir, hemen iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.