Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Ford Kuga Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatları

Ford Kuga tavan çıtası modellerinde yüksek malzeme kalitesi, aracın aerodinamiğine uygun kusursuz tasarımı öne çıkan özelliklerden. Ford Kuga kullanıcıları için estetik bir geliştirme olarak bilinen tavan çıtası satın almak için Can Otomotiv’in ürünleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Otomobil aksesuarları arasında en popüler olanlardan birisi tavan çıtalarıdır. Hemen her marka ve model ile uyumlu olarak ürettiğimiz yüksek kalite standartlarına sahip tavan çıtalarını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Uzun yıllar güvenle ve keyifle kullanabileceğiniz modeller, kolay monte edilebilir ürünlerdir.

Ford Kuga Uyumlu Tavan Çıtası Modelleri

Aracınızın görünümüne veya kişisel zevklerinize uygun olarak Ford Kuga tavan çıtası modellerinden, aracınızla uyumlu olan seçenekleri web sitemiz üzerinden görüntüleyerek, beğendiğiniz birini seçebilirsiniz. Kullanıcı hataları haricinde ömür boyu garanti sunan firmamız, uluslararası alanda adını ispatlamış, çarpışma testlerinden başarıyla geçmiş modelleri müşterileriyle buluşturmaktadır. 

Ford Kuga alüminyum tavan çıtası olarak da nitelendirebileceğimiz modeller, ekstra güçlü bağlantı plastikleri ile en zorlu yol şartlarında bile sağlamlığını korur. Araca herhangi bir şekilde zarar vermez ve standart sürücülerin bile kurulumuna izin veren dizayna sahiptir.

Ford Kuga Tavan Çıtası Montajı

Özel tasarımı ile göz alan Ford Kuga tavan çıtası montajı için paket içerisinde yer alan kurulum montaj kılavuzunu takip ederek kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili satış öncesi ve sonrası destek almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Paket içerisinde gönderdiğimiz kurulum talimatları, ustalık gerektirmeyecek şekilde montaj yapabilmenize olanak tanır. Tavan çıtasının montaj kiti, aracın herhangi bir yerinde delme, kesme ve farklı bir türde işlem gerektirmez. Dayanıklı plastik pabuçlar ile aracınıza tamamen oturur ve istenildiğinde kolayca demonte edilebilir özelliktedir. Aracınıza çok şık duracak bu ekipmanları, yüksek kalite standartlarına sahip Can Otomotiv ürün portföyünden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. 

Ford Kuga Tavan Çıtası Fiyatları

Ford Kuga araca özel olarak tasarlanan tavan çıtası modelleri, dayanıklı abs plastik ve alüminyum alaşım kullanılarak imal edilmektedir. Alüminyum tavan çıtası grubuna dahil edebileceğimiz bu ürünler, son derece estetik, şık ve aracın aerodinamik özellikleriyle uyumludur. Herhangi bir şekilde sürücülere ve yolculara hava akım sesini hissettirmez. Benzer şekilde araçta hız kaybına da neden olmaz. Ford Kuga tavan çıtası fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Sizlere en iyi ürünleri en ekonomik fiyatlara sunma gayreti içerisinde olan firmamız, üretimini yaptığı ürünleri dünyanın dört bir yanına pazarlamaktadır. Satışlarımızın %90’ı ihraç ürünleri oluştururken, yerli pazarda da en çok talep gören firmalardan birisi konumundayız. 

Ford Kuga Özel Tavan Çıtaları

Alüminyumun göz alıcı rengini ABS plastiğin dayanıklı yapısı ile birleştirerek, harika bir görünüm sunacak şekilde tasarlanan Ford Kuga özel tavan çıtaları, aracınıza dinamik bir görünüm kazandıracaktır. Tavan çıtalarına eklenebilen ara atkı modellerimizi de sitemizden keşfedebilirsiniz. Hem daha iyi bir araç görünümü hem de kişisel bir kimlik ile aracınız daha önce olmadığı kadar karizmatik ve estetik görünecek. Ford Kuga tavan çıtaları, hem ara atkılar ile birlikte yük taşımaya uygun olarak kullanılabilir hem de tek başına kullanılabilir. Tercihinize bağlı olarak diğer ekipmanlarımızı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca, otomobil yan basamak modellerinde farklı pek çok model ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Araç marka ve modeline uyumlu ekipmanlarla aracınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, aracınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.