Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Opel Combo Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatları

Aracın orjinal montaj noktalarına göre özel olarak dizayn edilen Opel Combo tavan çıtası modelleri için Can Otomotiv’in estetik ve kaliteli ürünlerine göz atabilirsiniz. Aracınızın görünümünü geliştirmek ve port bagaj sistemlerini uygulamak için ara atkı ve tavan çıtası gibi tavan barlarını tercih ederek, güvenli bir ekipman kullanımı sağlayabilirsiniz.

Opel Combo Tavan Çıtası Modelleri

Özellikle küçük hacimli bagaja sahip araçlar için çokça tercih edilen portbagaj, kurtarıcı bir görev görür. Fakat port bagajın güvenle araç tavanında yer alabilmesi için araç ile uyumlu bir bağlantı sağlanması gerekir. Aracın orjinal montaj bölgelerine uygulanabilen tavan çıtası ve ara atkı ürünleri ile bu tür sistemlerin güvenilirliğini temin edebilirsiniz. Opel Combo uyumlu tavan çıtası modelleri için “Ürünlerimiz” sayfası altında yer alan “Tavan Çıtası” bölümüne tıklayarak, aracınızın marka ve modelini girdikten sonra çıkan seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. ABS dayanıklı plastik ve alüminyum alaşım ile dizayn edilen bu estetik tasarımlar, otomobilinizin aerodinamik özelliğine uygun olarak üretilmiştir ve aracınıza şıklık katacaktır. Can Otomotiv Crown tavan çıtası ürünü, Opel Combo ile uyumlu modelimizdir. 

Opel Combo Tavan Çıtası Montajı

Tavan çıtası ürünleriyle beklentilerinizi karşılayacak olan modellerimiz, aracınıza kolaylıkla monte edilebilir bir tasarıma sahiptir. Paket içerisinde gönderilen montaj kiti ve montaj kılavuzunu takip ederek kısa süre içerisinde araç dışına uygulayabilirsiniz. Montaj esnasında aracınızın orjinal görünümüne zarar gelmez ve herhangi bir delme, kesme, vurma, vb. uygulama gerektirmez. Opel Combo tavan çıtası montajı ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Ömür boyu garantili tavan çıtası modellerimiz ile aracınıza daha dinamik bir karakter kazandırabilirsiniz. 

Opel Combo Tavan Çıtası Fiyatları

Opel Combo tavan çıtası modellerinde uyguladığımız fiyatlandırma, rekabetçi bir değerde müşterilerimize sunulmaktadır. Ekonomik ve uygun fiyatlı tavan çıtası modelleri için Can Otomotiv’in ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Aracınıza harika bir görünüm katacak olan tavan çıtası ürünleri, ücretsiz kargo avantajıyla gönderilmektedir. Paket içerisinde iki adet tavan çıtası, 4 adet bağlantı kiti, aracın tavan yüzeyine konumlandıracak olan dayanıklı plastik materyaller ve gerekli olan montaj ekipmanları yer almaktadır. Paket size ulaştıktan sonra kısa süre içerisinde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Aracınıza montaj ettikten sonra sürüş deneyimini olumsuz etkilemez. Hava akımı sesi, titreşim, vb. istenmeyen durumlar söz konusu değildir.  

Opel Combo ile Tam Uyumlu Tavan Çıtası Modelleri

Crown tavan çıtası modeli Opel Combo modeli ile tam uyumludur. Aracın tasarımına özel olarak geliştirilmiştir. Sürüş deneyimine kötü bir etki yapmaz ve aracın aerodinamik yapısına uygundur. Kullanıcıların büyük bir bölümü tavan çıtalarını estetik amaçlı tercih ederken, yolculuklarında ekstra bagaja sahip olmak isteyenler ise ara atkı gibi ek uygulamalarla bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Geniş hacimli bagajlarınızı güvenle taşımak için bu tür ekipmanları kullanabilirsiniz. Can Otomotiv olarak kaliteli hammadde ve kusursuz tasarımı prensip haline getirdik. Buna göre son teknoloji üretim hattımızda üretilen üstün tasarıma sahip tavan çıtası modellerini tercih edebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.