Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Kangoo Tavan Çıtası

Kangoo tavan çıtası ürünlerimizle, otomobillerinizi güzelleştirmeniz ve çok yönlü bir fonksiyona sahip olabilmeniz için üstün performanslı ekipmanlar sunuyoruz. Renault Kangoo model araca göre özel üretilmiş dayanıklı tavan çıtaları, farklı boyutlarda ve farklı ağırlıklarda çok çeşitli ürünlerin taşınmasına yardımcı olur. Araca daha sportif bir görünüm kazandırır.

 

Kangoo Tavan Çıtası Modelleri

Aracınıza uygun olan tavan çıtası modelini seçmek için sitemizin Anasayfası’nda yer alan “Uyumlu Olan Ürünleri Görmek için Aracınızı Seçiniz” yazan bölümü, kendi aracınızın bilgilerine göre düzenleyin ve “Git” butonuna tıklayın. Bu bölümde Renault Kangoo tavan çıtası modelleri karşınıza çıkacaktır. Otomobilin tavanına sabitlenen Crown ve Eagle ürünü ile ilgili detayları da bu ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Otomobilin aerodinamik yapısına uygun olan dizayn edilen Kangoo üst çıta ürünü, montaj ekipmanları dahil paketlenerek gönderilmektedir. Sürücüler bu araca özel bağlantı kitlerini kullanarak montaj işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Ürününüzün aracınızla tam uyumlu olup olmadığını öğrenmek için ürün sayfasında yer alan “Aracınızla Uyumlu mu” alanındaki “Otomobil Markanız” yazan yeri seçmelisiniz. Herhangi bir konuda yardım almak veya ürün siparişi vermek için “Sipariş Ver” butonuna tıklayarak Whatsapp üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. 

Renault Kangoo Araca Uygun Tavan Çıtası

Renault Kangoo tavan çıtası, A++ kaliteli tavan çıtasıdır. Avrupa OEM kalite standartlarına uygun olarak üretilen bu ürünler, bağlantı aparatları ve montaj talimatı içeren bir pakette teslim edilmektedir. Ürünler belirtilen marka ve model araçlara tam uyumludur. Araca göre özel üretilmiş ürünlerdir. 

Tavan çıtası, aracın üzerinde herhangi bir uygulama yapılmadan, pratik bir teknikle monte edilir. Aracın tasarımına uygun olarak imal edildiği için kolaylıkla tasarımsal açıdan bir bütünlük yakalar. Son derece dayanıklı olan bu modeller, her tür kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerimiz yüksek kalite standartlarında olup, yıllarca güvenle kullanabilmeniz için geliştirilmiştir. Avrupa’nın önde gelen otomobil üreticilerinin tavan çıtası ürünlerini müşterileriyle buluşturan Can Auto, geniş ürün yelpazesiyle tüm marka ve model araçlar için ürün barındırmaktadır.

Kangoo Tavan Çıtası Özellikleri

Yük taşımak veya görsel amaçla kullanılabilen tavan çıtaları; en çok talep gören oto aksesuardır. Uygun fiyatları, fonksiyonel özellikleri ve araç içinde gereksiz doluluk yapan paketlerin ve bagajların taşınmasına büyük kolaylık sağlar.

Güvenli Yolculuk için Sağlam Bağlantı Elemanları

Ekstra güçlendirilmiş contalı kafa plastikleri içeren tavan çıtaları, güvenli yolculuklar için oldukça ideal. İmalat malzemesi yüksek kaliteli alüminyum alaşımıdır. Ürün eloksol kaplama tekniği ile üretilmiştir.

Kalınlaştırılmış Gövde Profili

Kalınlaştırılmış gövde profili, çok çeşitli boyut ve ağırlıklarda port bagajları taşımak için ihtiyaç duyacağınız gereksinimleri karşılayacaktır. 

Otomobil aksesuarları söz konusu olduğunda, aracın orijinal yapısını bozmaması, kaportada kalıcı değişikliğe neden olmaması ve güvenli bir sürüş imkanı sunması önemli kriterlerdendir. Kalınlaştırılmış alüminyum alaşımlı gövde profiline sahip Kangoo üst çıta ile yolculuklarınızda yüklerinizi istediğiniz herhangi bir noktaya taşıyabileceksiniz.

4 ve 6 Farklı Noktadan Tavana Sabitleme

Kangoo tavan çıtası, aracın tavanına toplamda kısa şaside 4, uzun (Kangoo Maxi) şaside 6 farklı noktadan sabitlenmektedir. Bu da dengeli ve stabil bir yük taşıma özelliği kazandırır. Hacmi aracınızın boyutunu geçmeyen hemen her türlü (belirtilen ağırlıkları aşmayacak şekilde) bagaj tavan çıtasına bağlı bir sistemde taşınabilir.

Kolay Montaj Özelliği

Araç modeline uygun olan bağlantı kitleriyle birlikte kullanıcılara sunulan tavan çıtalarının montajının yapılması birkaç dakikalık bir işlemdir. Montaj ustası olmasanız dahi, standart bir kullanıcı olarak Kangoo tavan çıtasının montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Kangoo Tavan Çıtası Fiyatları

Kompakt yapısı, fonksiyonel özelliği ve kolay monte edilebilir yapısıyla sürücüler için en ergonomik otomobil aksesuarlarından olan tavan çıtaları, geniş depolama alanı ve üstün dekoratif özelliğiyle tercih edilmektedir. Kangoo tavan çıtası fiyatları ve ürün ile ilgili diğer konularda bilgi almak için web sayfamızdaki iletişim kanallarını kullanarak müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kangoo Tavan Çıtası Kurulumu Nasıl Yapılır?

Yeni bir tavan çıtası satın aldığınızda, bağlantı ekipmanları ve montaj için gerekli tüm unsurlar tek bir paket içerisinde gönderilecektir. Kurulum montaj talimatlarını izleyerek, aracın kaportasında delme, kesme, vb. işlem gerçekleştirmeden kurulumunu yapabilirsiniz.

Ürünün kurulumu birkaç dakika içerisinde tamamlanacaktır. Montaj talimatlarına uyularak yapılan kurulum sonunda, tavan çıtası tam olarak aracın tavan yüzeyine tutunur. Herhangi bir titreşim ve stabilize sorunu olmaz. Dayanımı yüksek alüminyum alaşımdan imal edilen özel bir bileşen olduğu için herhangi bir hızda veya herhangi bir yol türünde (asfalt, toprak, vb.) yüksek performans gösterir.

Kangoo Tavan Çıtası Ne İşe Yarar?

Araç ile birlikte taşınması istenen port bagajların sabitlenmesi, tavan çıtasının bir işlevidir. Araca kattığı görsel özelliğin yanı sıra işlevsel olarak önemli bir artı sunan Kangoo tavan çıtası modellerini Can Otomotiv olarak firmamızdan temin edebilirsiniz. Piyasanın en kaliteli ve Avrupa standartlarındaki ürünlerini müşteriyle buluşturan firmamız, tavan çıtası ürünlerinde tüm araçlara uyumlu seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır.

Kangoo Tavan Çıtası ile Bagaj Taşıma

Aracınıza tavan çıtasını monte ettikten sonra güvenle port bagajlarınızı taşıyabilirsiniz. Burada önemli olan bagajların, tavan çıtasına uygun bir şekilde sabitlenmesidir. Bu konuda üreticinin talimatlarına dikkat edilmelidir. Bagajlar tutuculuğu ve bağlayıcılığı yüksek aparatlarla çıtalara sabitlenmelidir. Herhangi bir boşluk bırakılmamalıdır. Tavan çıtalarının yapısal bütünlüğü korunmalıdır.

Bisiklet, kayak malzemeleri, olta, kamp çadırı, vb. pek çok farklı ürünün taşınabildiği üst çıtalar, bagaj taşınmadığında kaldırılabilir. Demonte edilebilir özellikte olan bu ürünler, aracınızı satmak istediğinizde veya tavan çıtasını artık kullanmak istemediğinizde, aracınızın orijinal kaportasına ve sacına zarar gelmeyecek şekilde demonte edilebilir. Montaj ve demontaj konusunda destek almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.