Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Sandero Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatları

Aracınızın görünümüne estetik kazandırmak ve bunu da orijinal kaporta aksamında herhangi bir değişiklik yapmadan uygulamak istiyorsanız, tavan çıtası modellerimizle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sandero tavan çıtası modelleri, aracın tavanındaki hatlara uyarak, kolayca montajı yapılabilmektedir.

 

Dacia Sandero tavan çıtaları, Can Otomotiv’in geniş ürün yelpazesi arasından online mağazasında müşterilerimize sunuluyor. Aracın tavan yapısı ile bire bir uyumlu modellerimizi incelemek için “Ürünlerimiz” menüsüne tıkladıktan sonra “tavan çıtası” seçeneği altındaki ilgili marka ve model seçimini yapabilirsiniz. Kaliteli oto yedek parça ve araç dışı ekipmanlar arayışındaysanız, zengin ürün seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Dacia Sandero Tavan Çıtası Modelleri

Otomobil aksesuarları konusunda uzman olan Can Otomotiv ürünleri arasında Crown modeli, Dacia Sandero tavan çıtası ile uyumludur. Kısa sürede monte edilebilen tavan çıtası ürünleri, ürün araç ara atkı modelleriyle birlikte de kullanılabilir. Otomobillerinin depolama alanını artırmak isteyen kullanıcılar, port bagaj adı verilen bir sistem kullanmaktadır. Bu sistemde aracın üzerine, çeşitli hacim seçenekleri bulunan eklenebilir bagaj uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca ara atkı ve tavan çıtası ekipmanlarının destek noktaları kullanılarak spor malzemeleri, kayak ekipmanları, bisiklet, vb. pek çok eşya güvenle taşınabilmektedir. Yıllarca paslanmadan, boyası atmadan veya eskimeden keyifle kullanabileceğiniz Dacia Sandero tavan çıtası modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Dacia Sandero Tavan Çıtası Montajı

Ürünü bizden satın aldıktan sonra, size göndereceğimiz paket içerisinde Sandero tavan çıtası montajına ait gerekli bilgi ve ekipmanlar yer alacaktır. Montaj ve kullanımla ilgili detaylı bilgiler için bu kılavuza göz atabilirsiniz. Hem süs amaca yönelik hem de yük taşımak için tercih edilen Dacia Sandero tavan çıtası, montaj sonrasında araç üzerinde son derece karizmatik bir duruş sağlayacaktır. 

Sandero tavan barı olarak da adlandırılan tavan çıtasının montajı sırasında aracın herhangi bir noktasına zarar gelmez. Kolay uygulanabilir montaj adımlarını takip ederek, ustalık bilgisi olmadan da tavan barı ürünlerini aracınıza monte edebilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajı ve diğer kampanyalarımız hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca montaj ve ürünlerle ilgili sormak istediğiniz sorulara da bizi arayarak cevap bulabilirsiniz.

Sandero Tavan Çıtası Fiyatları

Alüminyumun ve sert ABS plastiğin muhteşem bir şekilde birleştiği, üstün tasarım özelliklerine sahip tavan çıtası modellerinden olan Crown modeli, Sandero ile tam uyumludur. Sandero tavan çıtası fiyatları konusunda teklif almak için 0 282 746 13 20 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Otomobil aksesuarları ve ekipmanları ürünlerinde yüksek kaliteyi uygun fiyata satın almak istiyorsanız Can Otomotiv’in ürün gamına göz atabilirsiniz. Satışlarımızın %90’ını ihraç ürünleri oluştururken, ülke içi pazarda da en çok tercih edilen markalardan birisi konumundayız. Sürekli olarak yaptığımız AR-GE çalışmaları ile sektörün yeniliklerini takip ediyor, ülkemizi uluslararası piyasada en iyi şekilde temsil ediyoruz. 

Dacia Sandero ile Uyumlu Tavan Çıtası ve Ara Atkı

Tavan çıtaları ve ara atkılar, son yıllarda otomobil sahipleri tarafından çok fazla talep gören ekipmanların başında gelmeye başladı. Bunun en büyük sebebi, çatan çıtası ve ara atkı modellerinin araçlara harika bir görünüm kazandırmasıdır. Ayrıca ekstra otomobillere ekstra bagaj alanı kazandırarak, uzun süreli ve konaklamalı seyahatler için büyük kolaylık sağlamasıdır. Sporcular, doğa gezginleri ve seyahat etmeyi seven aileler için bu son derece önemli bir faktör. Bu tür avantajlar, özel otomobil ekipmanları arasında ara atkı ve tavan çıtası modellerine olan ilgiyi artırmıştır. Sektördeki ihtiyacı çok önceden fark ederek, yenilikçi teknolojileri tam donanımlı üretim parkuru ile uyarlayarak, kaliteli otomobil ekipmanları üretiyoruz. Dacia Sandero ile uyumlu tavan çıtası modellerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Dacia Sandero Stepway Tavan Çıtası

Maceracı bir SUV ruhuna sahip olmak için Dacia Sandero Stepway tavan çıtası satın alarak aracınızın görünümünde harika bir değişikliğe gidebilirsiniz. Dinamik ön tasarımı, güçlü SUV duruşu ile mükemmel bir uyum yakalayan tavan çıtalarımız ile siz de aracınızın estetiğini geliştirebilirsiniz. Tavan çıtası ve ara atkı gibi tavan barı uygulamaları, port bagaj sistemleri için bir gerekliliktir. Özellikle uzun seyahatler için sürücüler tarafından vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Dacia Sandero Stepway modelleri için özel olarak geliştirdiğimiz tavan çıtası, Crown ismini verdiğimiz ürünümüz ile sizlere sunulmaktadır. 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.