Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Citroen Nemo Tavan Çıtası

Aracınıza ekstra bir depolama alanı sağlamak, estetik görünümünü iyileştirmek veya farklı türde malzemelerinizi konumlandırmak için ekleyebileceğiniz tavan çıtaları, dayanıklı, hafif, şık ve zarif tasarımı ile pek çok sürücü tarafından tercih ediliyor. Citroen Nemo tavan çıtası modellerinin üretim ve satışını gerçekleştiren Can Otomotiv, yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır.

Citroen Nemo Tavan Çıtası Modelleri

Citroen Nemo tavan çıtası modelleri, aracınıza tam uyumlu olacak ve kolay montaj edilebilecek şekilde tasarlanmış bir kit halinde sunulmaktadır. Yük taşımaya ya da süs amaca uygun tavan portudur. Kit halinde paketlenen bu tavan çıtası ürünleri, cıvata ve tapaları ile ustalık gerektirmeden montaj edilebilme özelliğine sahiptir. 

Nemo modelinin aerodinamik yapısına tamamıyla uygun olan ve adeta aracın fabrika çıkış parçası gibi görünen tavan çıtaları, alüminyum ve ABS plastiğin harika bir şekilde bütünleşmesi ile tasarlanmıştır. Port bagaj tavan çıtası olarak ad adlandırılan modellere, web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz model ile ilgili fiyat bilgisi almak ve detaylı bilgilere ulaşmak için sitemizdeki iletişim numaralarından hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. 

Citroen Nemo Crown Tavan Çıtası

Contalı kafalı plastikleri ekstra güçlendirilmiştir. Yüksek kalite alüminyum alaşım ve eloksal kaplama özelliğine sahip Citroen Nemo tavan çıtası, kalınlaştırılmış gövde profili ile aracınızda uzun yıllar kullanmaktan keyif alacağınız bir ekipmandır. Aracınıza özel bağlantı kitleriyle gelen tavan çıtaları, son derece kolay bir montajlama kabiliyeti sunar. 

Citroen Nemo Crown tavan çıtası, üstün performansı, dayanıklılığı ve kompakt yapısı ile dikkat çeken ürünlerdendir. Tavan çıtalarını aracınıza entegre ederek hem geniş bir depolama özelliği sunan portbagaj bağlayabilir hem de spor malzemelerinizi, kamp ekipmanlarınızı ve aklınıza gelebilecek hemen her türlü malzemeyi konumlandırabilirsiniz. Seyahatlerinizin vazgeçilmezi olacak olan tavan çıtaları, herhangi bir yasal izin gerektirmez. Satın aldığınız gibi montajını gerçekleştirebilirsiniz. 

Citroen Nemo Tavan Çıtası Montajı

Üstün kaplama, zarif tasarımı ve sağlam yapısı ile her Citroen Nemo kullanıcısının beğenisini kazanan tavan çıtaları, siyah ve krom renginin eşsiz bir bütünleşmesi ile tasarlanmış, özel ürünlerdir. Citroen Nemo tavan çıta montajı, Can Otomotiv’den satın aldığınız paket ile birlikte gelen kitlerle gerçekleştirilmektedir. Araca göre özel üretilmiş olan bu aksesuarlar, yük taşımak için mutlaka araç üzerindeki orijinal bağlantı noktalarına montaj edilmelidir. 

Tavan çıtasının montajı ile ilgili sorun yaşıyorsanız, mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Her otomobil sürücünün tek başına montaj yapabileceği şekilde tasarlanan tavan çıtaları, kalınlaştırılmış gövde profili ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir aksesuardır. 

Tavan Çıtası ve Port Bagaj Uygulaması

Tavan çıtalarının estetik olarak aracın görünümü iyileştirmesinin yanı sıra; fazladan depolama alanı sunan port bagaj uygulamasına da imkan tanımaktadır. Portbagajlar, tavan çıtalarına tutturulabildiği gibi; ara atkı denen aksesuarlarla birlikte de kullanılabilir. Bu sayede daha fazla yük taşıma özelliği eklenmiş olur. Dayanıklı yapısı ve estetik tasarımı ile aracınızla tam bir uyum yakalayabilecek olan Citroen Nemo tavan çıtası modellerine Can Auto web sitesi aracılığıyla ulaşabilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

Hem imalatını hem de satışını yaptığımız tavan çıtası modellerimiz, araçta bulunan mevcut bağlantı noktalarına sabitlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Beğendiğiniz modeli seçtikten sonra tarafımıza ulaşarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Dilerseniz ara atkı ve yan basamak modellerimize de göz atarak, tasarım anlamında daha iyi bir geliştirmeye gidebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.