Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Caddy Tavan Çıtası Modelleri ve Fiyatları

Caddy tavan çıtası modelleri, universal port bagaj türleriyle tam uyumlu olan ve montajlama işlemi için ekstra usta veya alet gerektirmeyen pratik ve işlevi yüksek tavan çıtası modellerimizden biridir.

Caddy tavan çıtası modelleri Volkswagen Caddy Maxi (2K) Van 03 ve Caddy (2K) Van 03 araçlarınız için özel olarak üretilmektedir. Uzman ekiplerimizce hazırlanmış tavan çıtası modellerimiz aracınızın modeline ve aerodinamiğine tam uyumlu olarak üretilir. Bu şekilde aracınız estetik bir görünüşe kavuşur ve aerodinamiğine uygun yapılması sayesinde gereğinden fazla yakıt harcaması sorununun önüne geçilir.

Çok yönlü bir tasarıma sahip olan Caddy tavan çıtası modelleri aracınızın tavan bölümünde daha fazla yük taşıyabilmesi ve size konforlu bir yolculuk yaşatabilmesi için fonksiyonel üstün bir tasarıma sahiptir. Ürünlerimizi üretirken dayanıklılığı ve taşıma kapasitesi gibi etkenlerin üstünde durarak bu etkenlerin sorun olmaması için üstün malzeme kalitesi kullanıyoruz.

Caddy tavan çıtası modelleri sadece dayanıklılık ve taşıma kapasitesi açısından değil, ayrıca göze estetik gelmesiyle de rağbet görmektedir. Aracınızla bir bütün olarak görünen ve dikkat çekici ürünümüz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Caddy Tavan Çıtası Modelleri Ne İşe Yarar?

Caddy tavan çıtası modellerimiz aracınızın tavanına takıldıktan sonra size ek bagaj sağlayacak ve kamp malzemelerinizi, bisiklet ve kayak takımları gibi büyük yer kaplayan eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Bir çok insan, otomobillerinin bagaj bölümünün küçük olması nedeniyle şikayetçi olmaktadır. Bu sorunun önüne port bagajla geçilebilmektedir ancak bunu sağlayabilmek için aracınızın tavanında tavan çıtası bulunması gerekmektedir. Ara atkı aparatıyla uyumlu olan Caddy tavan çıtası modelimiz port bagajı  kolayca montajlayabileceğiniz bir üründür.

Aracınızın değerini düşürmeden pratik bir şekilde takıp çıkartabileceğiniz caddy tavan çıtası modellerimizle ilgili firmamızın internet sitesinde ürün araması yaparak veya bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Volkswagen Caddy Tavan Çıtası Montajı

Bu tür otomobil parça ve aksesuarları alınırken dikkat edilmesi gereken detaylardan biri parçanın araca özel olup olmadığıdır. Bunun nedeni herhangi bir delici ve kesici alet ile montaj yaparsanız arabanızın değerini düşürecek olmanızdır. Ayrıca otomobilinizin muayeneden geçebilmesi için tavan çıtasının kolayca sökülür ve takılabilir olması gerekmektedir. Bunların her birini değerlendiren firmamız aracınıza herhangi bir kesici ve delici alet gerekmeden montajlayabileceğiniz tavan çıtası modelleri tasarlamaktadır. Bu şekilde herhangi bir ustaya montaj için ek ücret ödemenize gerek kalmadan kendiniz montaj işiyle ilgilenebileceksiniz.

Talimatlara uygun bir şekilde montajlandığı sürece bu konuda aklınızda soru işareti ve kaygıya yer kalmayacağının garantisini veriyoruz.

Eğer montaj konusunda daha önce herhangi bir tecrübeniz yoksa bu konuda firmamıza ulaşabilir ve yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Bu konuda firmamız siz değerli müşterilerine hep ve tam destek vermektedir.

Caddy Tavan Çıtası Modelleri ve Uyum

Aracınıza uygun olan tavan çıtası modelinin alınmasının çok önemli olduğunu belirtmiştik. Peki ya bu durum sadece otomobilinizin değeriyle mi ilgili?

Cevabımız hayır. Çünkü tavan çatısı üzerine koyulan ek eşya ve malzemelerin trafikte kimsenin can güvenliğini tehlikeye atmaması gerekir. İşte bu yüzden tavan çıtasının aracınıza uyumlu ve sağlam olması gerekmektedir.

Sağlamlık açısından firmamız ürünlerimizde yüksek malzeme kalitesinden asla ödün vermemektedir. Uzman ekibimizle beraber ürünlerimizi son teknolojiyle tasarlıyor ve üretiyoruz. Ne sizin ne otomobilinizin ne de başka insanları tehlikeye atmamak için ürünlerimizde çeşitli önlemler alıyoruz. Bu önlemlerden birkaçını söylemek gerekirse; kalınlaştırılmış gövde profili, yüksek kalite alüminyum alışım, eloksal kaplama ve ekstra güçlendirilmiş contalı kafa plastiklerini örnek olarak sunabiliriz. Bu gelişimler sayesinde ürünlerimiz size maksimum konfor, güvenlik ve bolca işlevsellik sunacaktır. 

Caddy Tavan Çıtası Fiyatları

Tavan çıtası modellerinin fiyatı; modelin fiyatına, boyutuna, rengine ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu etmenler göz önünde bulundurulduğunda karşınıza dalgalı bir fiyat profili çıkmaktadır.

Böyle bir süreç ve dalgalanmadan kaçınabilmeniz için siz değerli müşterilerimiz için olabilecek en uygun fiyat ve maksimum malzeme kalitesini sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.