Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Duster Ara Atkı

Dacia araç modellerinde duster ara atkı önemli bir aksesuar olarak yer tutuyor. Duster gibi SUV araçlar geniş bagajlarıyla bagaj sorununu ortadan kaldırıyorlar. Fakat bisiklet, kayak ve bagaja sığmayan eşyalar Duster gibi geniş bagaja sahip araçlarda da sorun olabiliyor. Bu gibi durumlarda duster ara atkı mükemmel bir çözüm sunuyor. Gelin birlikte dacia duster ara atkıları daha yakından inceleyelim.

 

Dusterlarda fabrikasyon çıkışlı veya sonradan takılan tavan çıtası olabiliyor. Bu tavan çıtaları şık ve estetik görünüm sağlamalarının yanı sıra fazla eşyaların taşınmasında da kullanılabiliyorlar. Dacia duster için orijinal duster tavan ara atkı yanı sıra çıkma veya yan sanayi ürünler bulunuyor. 

Ara atkılar, aracın aerodinamik yapısı ve hız şartlarına uygun olarak uçak kanadı şeklinde tasarlanıyorlar. Ürünler eloksal profil ve ABS plastik yapılarıyla yüksek dayanıklılığa sahiptir. Ortalama 75 kilogram taşıma kapasitesine sahiptirler.  Özel tasarım ara atkıları kilitli mekanizmaya sahiptir. Delme veya tadilat işlemi uygulamadan kolayca montajını yapabilirsiniz. 

Duster Ara Atkı Montajı

Aracınızda tavan çıtası bulunuyorsa ve ara atkı eklemek istiyorsanız duster ara atkı montajı çok basittir. Ara atkıların montajında herhangi bir delme veya tadilat tatbik etmiyorsanız. Özel kilitleme sistemi sayesinde servise gitmeden kendiniz de takabilirsiniz. 

Ara atkı aparatının paketinde montaj talimatı yer alıyor. İsterseniz talimatları takip ederek montajını yapabilirsiniz. Paket içerisinde iki ara atkı, bağlantı parçaları ve kullanma kılavuzu yer alıyor. Öncelikli olarak paketten çıkan parçaların tam olduğundan emin olmalısınız.

Parçaların tam olduğundan emin olduktan sonra, tavan çıtaları üzerinde ara atkı çıtalarını yerleştireceğiniz yerleri belirliyorsunuz. Yanlamasına ve karşılıklı gelecek yerleri iki ara atkı arasında 70 cm boşluk kalacak şekilde isterseniz keçeli kalemle belirleyiniz. Monte etmeden önce düz paralel bir hizada olduklarından emin olmalısınız.

Tavan çıtasını ara atkınıza bağlarken vidaları fazla sıkmayın veya gevşek bırakmayın. Klipsleri sağlam şekilde çıtaya yerleştirdikten sonra belirlediğiniz noktadan çıtaya geçirip, klipsin yerleşmesini sağlayabilirsiniz.

Duster Tavan Ara Atkı

Bütün araçlarda fabrikasyon çıkışlı olarak tavan çıtaları bulunmuyor. Orta veya üst paketlerde standart olarak tavan çıtaları yer alıyor. Kalabalık aileler ve bagajları yeterli olmayan Duster sahipleri araçlarına tavan çıtalarıyla birlikte dacia duster port bagaj ara atkı aparatları ekleyerek bagaj sorununu çözüyorlar.

Duster marka araçlar için farklı model ve çeşitlilikte duster port bagaj ara atkı çeşitleri bulunuyor. Marka olarak duster ara atkı turtle ara atkı duster çeşitleri öne çıkıyor. Ürünler ekstra kalınlaştırılmış yüksek eloksallı alüminyum alaşımdan üretiliyorlar. Aerodinamik yapıları sayesinde rüzgar sesi oluşturmuyorlar. Özel olarak güçlendirilmiş bağlantı plastikleri darbelere dayanıklı cam elyaflı hammaddeyle üretilmiştir. Hırsızlığa karşı özel kilitleme mekanizmasına sahiptirler.

Tavan ara atkıları taşıma kapasitesini arttırmak,  tavandaki yükün yarattığı baskıyı dağıtmak isteyenler için geliştirilmiştir. Aparatlar, hem fonksiyonelliği hem de şık görünüşüyle aracınıza değer katarlar.

Duster 2015 Tavan Ara Atkı

Tavan çıtasına sahip 2015 model Duster'a ara atkı ekleyebiliyorsunuz. Araca özel veya yan sanayi ara atkı aparatları bulunuyor. Ürün, oksitlenmeye karşı A kalite alüminyum gövde ile sertleştirilmiş ayaklar sayesinde uzun ömürlüdür. Gri ve siyah renklere sahip olup, 75 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi bulunuyor.

Ara atkılarda model ve ölçü farkı bulunduğu için 2015 model aracınız için sipariş verirken model yılının 2015 yılını kapsadığından emin olmalısınız.

Duster 2016 Tavan Ara Atkı

2015 yılı modeller için uygun olan ara atkı modelleri 2016 model Dusterlar için de uygundur. Ara atkı siparişi verirken veya satın alırken aracın model yılına ve ölçülerine uygun olduğundan emin olmalısınız. Ara atkı modelleri genellikle tavan ile tavan çıtası arasında boşluk olan modeller için uygundur. Ara atkı alırken buna dikkat etmenizde yarar vardır.

2015 ile 2016 modeller için üretilen veya uygun olan ara atkı fiyatları genel olarak aynıdır. Alacağınız ürünün markası, kalitesi veya yan sanayi olmasına göre fiyat değişebilir.

Duster 2018 Tavan Ara Atkı

2018 model Dusterlar için özel olarak üretilmiş 2018 duster ara atkı modelleri bulunuyor. Modellerde gri ve siyah renk seçenekleri bulunuyor. Ayrıca üniversal olarak nitelendirilen her modele uygun dacia duster 2018 ara atkı çeşitleri de bulunuyor.

Ürünler darbeye ve hırsızlığa karşı özel güvenlikli özelliktedir. Aracınızın areodinamik ve hız şartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. 

Ara atkıları, ekstra yük veya eşya taşımak isteyen araç sahiplerinin en çok tercih ettiği aparatlardan biridir. Kolay montajları ve sağladıkları fayda yönünden hem aksesuar hem de aparat olarak tercih ediliyorlar. Piyasada araca özel ve yan sanayi modelleri bulunuyor. Siparişini verirken aracınızın yıl ve tavan-çıta boşluğuna dikkat etmeyi unutmayın.

Dacia duster ara atkı siparişi oluşturmak istiyorsanız web sitemizden modelleri inceleyip ekibimizle mail veya irtibat hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.