Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Egea Cross Ara Atkı Modelleri, Fiyatları ve Montajı

Ara atkı, aracınızın tavanında eşya taşımanıza yardımcı olan, dolayısıyla işlevselliğiyle öne çıkan otomobil aksesuarlardan biridir. Ara atkı sayesinde, tavana birçok eşya yerleştirebilir, arabanızın hacmini de bu sayede genişletebilirsiniz. Ara atkı birçok farklı marka ve model için kullanılabilen bir aksesuardır. Bununla birlikte Fiat Egea Cross modellerinde bu ara atkılarla sık sık karşılaşmanız mümkündür.

Egea cross ara atkı modeli, sıklıkla port bagajlarla birlikte kullanılır. Bunun yanı sıra ara atkılar sayesinde bisiklet, kayak takımı, çanta gibi eşyalarda taşınabilir. Taşıma kapasiteleri 75 kg üzerine çıkan ara atkılar sayesinde Egea cross aracınızın kullanımı çok daha keyifli ve konforlu hale gelecektir.

Fiat Egea Cross Ara Atkı Kullanımı

Ara atkı modellerine bazı araçlarda çok daha fazla denk gelebilirsiniz. Egea cross ara atkı kullanımın sıklıkla yapıldığı araç modellerden biridir. Ara atkılar, belli bir ağırlığı aracın tavan bölümünde taşımanıza yardımcı olur. Bu ara atkılar sayesinde aracınızın tavanı hiçbir zarar görmemektedir. 

Ara atkılar, tavanı çıtalı olsun ya da olmasın Egea Cross modeli araçlarınızla uyum gösterebilir. Bu ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken nokta; ihtiyaçların belirlenmesi ve araca uygun olan seçeneğin satın alınmasıdır. Doğru bir ara atkı modeli kolaylıkla monte edilebilir. Bunun yanı sıra Fiat Egea Croos ara atkı aksesuarınızın üzerine birçok farklı aparatı da takabilirsiniz.

Egea Cross Ara Atkı Tavan Barı

Ara atkı takımları, Egea aracınızda bulunan tavan çıtası bölümüne, birbirleriyle paralel, araca ise enine şekilde montajlanan ekstra bagaj alanı sağlayan bir aksesuardır. Bu aksesuarların montajı basit ve pratik olmasına karşın, oldukça fonksiyonel ürünlerdir.

Ara atkı tavan barı, genellikle alüminyum çitalardan ve alaşımlardan üretilir. Alüminyum tercihinin sebebi, diğer metallere oranla çok hafif olmasına karşın aynı zamanda çok dayanıklı bir malzeme olmasından kaynaklanır. Paslanmaz malzeme olan alüminyum taşıyıcı barlar, yıllar boyunca rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. 

Egea Cross Ara Atkı: Port Bagaj Kullanımı

Port bagaj ara atkı, gezmeyi sevenlerin, fazla eşyası olanların ve çok eşya gerektiren aktivitelerden hoşlananların özellikle kullandığı oto aksesuar çeşitlerinden biridir. Özellikle uzun yolculuklar için sıklıkla kullanılan bu port bagajlar, pratik ve düşük maliyetlidirler.

Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan bagajlar, ara atkı üzerine yerleştirilirler. Buna karşın üretim aşamasında takılan ya da sonradan monte edilen tavan çıtaları bunlar için yeterli değildir. Fiat Egea Cross ara atkı takımları, oluklu veya oluksuz olarak tasarlanabilir. Bu tasarımlar tavanda hem enine hem de boyuna olarak port bagajların sabitlenmesini sağlar.

Araç Üstü Ara Atkılar

Port bagajlarla güvenilir bir şekilde seyir imkânı sunan Egea Cross ara atkı modelleri, genellikle takım halinde satılırlar. Bu takımın parçalarının tamamının olması, montaj açısından önemlidir.

Egea Cross ara atkı, montaj ile ilgili olarak ciddi bir avantaja sahiptir. Bu modele ara atkı montajı da demontajı da çok basittir. Ara atkı aparatları genel olarak farklı ölçü ve ebatlarda bulunan port bagajlarının tamamına uygundur. Ayarlanabilir olmaları sebebiyle bu ara atkıları tüm port bagajlarda kullanabilirsiniz. Egea Cross’larda kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde, ekstra bagaj alanı imkanı kolayca ve pratik biçimde kazanılabilir.

Wingcarrier V3 modeli ara atkı, Egea Cross’lar için araca özel birinci sınıf bir tasarıma sahiptir. Wingcarrier V3 kilitli ara atkı özelliğinin yanı sıra çıtasız araçlar için uygundur.  Bu tasarım tavanda bulunan vida yerine monte edilir. 

Ara Atkı Montajı Nasıl Yapılır?

Eğer Fiat Egea Cross modeli bir aracınız varsa, uygun ürünü alabilir ve monte edebilirsiniz. Bu ara atkı takımları, 2 adet çıta barı profili, alyan anahtarı, 4 adet bağlantı başlığı, montaj vidaları ve kilit sisteminden oluşur. 

Ara atkı aparatının içerisinde bulunan kılavuzu okuyarak, Egea Cross aracınıza montajı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kurulum videosunu izleyerek, detaylara da ulaşabilirsiniz. Ara atkı montajı konusunda tecrübeniz olmasına gerek yoktur. Kutusuyla gelen takımdaki parçalarını incelediğiniz de, parçaların kullanım yerlerini anlamanız oldukça kısa zamanınızı alacaktır.

Dikkat etmeniz gereken şey, paket içerisinden tüm parçaların eksiksiz olarak çıkmasıdır. Bunun ardından sabitleme işlemine hemen başlayabilirsiniz. Vidaları sağlam bir şekilde sıkmanız halinde, sabitlik tam olarak sağlanacaktır. Ara aparatları Fiat Egea Cross marka aracınızda hiçbir çiziğe neden olmayacaktır. 

Egea Cross Ara Atkı Modelleri Can Otomotiv’de!

Fiat Egea Cross ara atkı modellerine sayfamız üzerinden ulaşarak, tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem ürün satın almadan önce hem de sonrasında, görevlilerimiz aklınızdaki tüm sorulara yanıt olacaktır. 

Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamız çalışmalarını müşteri memnuniyetini merkeze alarak devam ettirir. Aracınıza alacağınız ara atkı modelinin montajıyla ilgili tüm soruları da bize ulaşarak sorabilirsiniz. Birçok ülkeye ihracat yapan ve Ar-Ge yatırımlarıyla dikkat çeken firmamız, ara atkı konusunda da sektörün öncüleri arasındadır. Siz de bu üstün tasarım ara atkılardan birini sipariş vererek, kaliteli bir ürüne Can Otomotiv garantisiyle kavuşabilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.