Bize Ulaşın
Uygulama Görselleri

Fiorino Ara Atkı Modeleri ve Fiyatları

Ara atkılar, araçların tavanına takılan ve ekstra eşya taşıma alanı sağlayan, araç aksesuarlarından biridir. Son derece işlevsel olan bu aksesuarlar Fiat Fiorino model otomobillerde de sıklıkla kullanılır. Ara atkı sayesinde, aracınızın hacmini genişletebilir bu sayede çok daha fazla eşyayı taşıyabilirsiniz.

Fiorino tavan ara atkı modelleri, port bagajlarla birlikte kullanılabilir. Bu sayede hali hazırda geniş hacimli olan Fiorino aracınız çok daha geniş bir alana kavuşur. Bunun yanı sıra bu ara atkılar sayesinde; çanta, bisiklet, kayak takımı gibi eşyalarda rahatlıkla taşınabilir. Ara atkıların taşıma kapasiteleri 100 kg üzerine kadar çıkabilir. Taşıma kapasitesi aracın üstündeki tavan çıtasına ve buna bağlı olarak ara atkılara göre değişiklik gösterir.

Ara Atkı ile Taşıma Kapasitenizi Genişletin

Ara atkı aksesuarları, bazı araçlarda çok sık kullanılırken, bazılarında ise daha nadir olarak kullanılabilir. Fiat Fiorino, hafif ticari araç sınıfındadır ve işletmeciler tarafından en çok kullanılan modellerden biridir. Bu aracın tercih edilmesinin en önemli gerekçelerinden biri ise geniş iç hacmine sahip olmasıdır. Bununla birlikte geniş aileler ve işletmeciler, ihtiyaçları olan daha geniş hacmi sağlamak için Fiorino model araçlarına ara atkı taktırırlar. Fiat Fiorino marka araçlarda ara atkıları sıklıkla görebilirsiniz.

Ara atkı tavan çıtasına bağlı olarak çalışır ve belirli bir ağırlığı aracın üzerinde taşımanıza imkân tanır. Gerek tavan barı gerekse ara atkılar aracın tavanınıza hiçbir zarar vermezler. Ara atkılar, aracınızın tavanında çıta olmasa dahi, uyumlu bir şekilde çalışabilirler. Fiorino ara atkı ürünlerinden birini seçerken dikkat etmeniz gereken nokta, ihtiyacınıza ve aracınıza uygun bir modelin seçilmesidir. Bu ara atkıların üzerine birçok farklı aparatı takma imkanınız da vardır.

Fiat Fiorino Tavan Çıtaları

Ara atkılar, Fiorino model aracınızın tavan çıtası bölümüne montajlanabilir. Bu takımlar birbirleriyle paralel araca ise enine şeklinde takılırlar. Tavan çıtasına bağlı olarak ölçülerin farklılık gösterdiği ara atkıların montajı oldukça basit ve pratiktir. Oldukça işlevsel olan ve hiçbir olumsuzluğa sebebiyet vermeyen bu aksesuarlar işlevsellikleri ile ön plana çıkar.

Ara atkı tavan çıtaları, tipik olarak alüminyum alaşımlardan üretilir. Alüminyum malzemelerin tercih edilmesinin ise önemli bir sebebi vardır. Bu diğer metallere göre çok daha hafif olmasıyla birlikte aynı zamanda oldukça dayanıklı bir malzemedir. Tavan çıtaları paslanmaz özelliklere sahip alüminyum malzemesiyle yıllar boyunca kullanılabilir.

Fiorino Port Bagaj Ara Atkı

Port bagaj ara atkı ürünleri, gezmeyi seven, geniş ailesi olan, işi gereği fazla iç hacme gereksinim duyanların en çok kullandığı aksesuar seçeneklerinden biridir. Özellikle işletmelerde ve uzun yolculuklar için sıkça kullanılan port bagajlar, düşük maliyetleri ve pratik yapısıyla dikkat çeker.

Oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahip olan port bagajlar, ara atkı üzerine monte edilirler. Fiat Fiorino port bagaj sayesinde çok daha fazla eşyayı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aracınızda bulunan ara atkı takımları, hem enine hem de boyuna olarak port bagajların monte edilmesini ve sabitlenmesini sağlar.

Fiorino Ara Atkı Modelleri

Fiat Fiorino ara atkı modelleri, port bagajlarınızla güvenilir bir şekilde seyir olanağı sağlar. Dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan biri, ara atkı takımlarının parçalarının tamamının olması gerekir.

Fiorino araçların ara atkı modelleri, tavan çıtaları arasındaki uzunluk ölçülerine bağlı olarak dilediğiniz şekilde monte edilebilir. Bu takımların hem montajı hem de demontajı oldukça basittir. Ara atkı takımları, farklı port bagajlara uygunluk gösterir. Bu özellik sayesinde dilediğiniz bagajı ara atkı takımlarıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fiorino ara atkı tavan barı 122 cm modeli, en çok kullanılan tasarımlardan biridir. Bu uzunluk ölçüsüne sahip takımlar, yük taşıma ve süs amacıyla kullanılabilir ve a kalite malzemeden üretilmiştir. Bu model ara atkı takımları, ortalama ölçüler ile gönderilir. Bunun sebebi, araçların tavan çıtasına bağlı olarak ölçülerin değişkenlik göstermesidir.

Fiat Fiorino Araçlarda Ara Atkı Montajı

Fiorino model bir hafif ticari aracınız varsa, buna uygun ara atkı takımına alabilir ve rahatlıkla monte edebilirsiniz. Ara atkı takımları size, 2 adet çıta barı profili, 4 adet bağlantı başlığı, alyan anahtarı, kilit sistemi ve montaj vidalarıyla birlikte gelecektir.

Ara atkı takımının içerisinde bulunan kılavuza uyarak, montajı basit ve pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı internette bulunan ve ara atkı montajını anlatan kurulum videolarını da izleyebilirsiniz. Bu videolar gözden kaçırdığınız birçok detaya ulaşmanızı sağlayabilir. Ara atkınızı monte etmek için, deneyimli olmanıza gerek yoktur. Kutusunu açıp incelediğinizde, nasıl monte edilebileceğini de rahatlıkla anlayabilirsiniz. Tavan çıtasına bağlı olarak seçtiğiniz ara atkı takımı, oldukça pratik bir şekilde monte edilebilir.

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri tüm parçaların eksiksiz olmasıdır. Parçaları kontrol ettikten sonra araç üstündeki tavan çıtasına bağlı olarak ara atkınızın montajına başlayabilirsiniz. Vidaları sağlam bir şekilde sıktığınızda sabitlik sağlanacaktır. Bu ara atkı takımları, aracınızda hiçbir çiziğe neden olmayacaktır.

Can Otomotiv ile Dilediğiniz Ara Atkı Modeline Sahip Olun

Fiorino model araç atkı takımlarına, sayfamızda ulaşabilir ve dilediğiniz ürünü tüm detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün satın almadan önce bizimle iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabileceğiniz gibi, satın aldıktan sonra da bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla ara atkı modellerini bulabileceğiniz sayfamızda, kaliteli ve dayanıklı ürünler sergilenmektedir. Siz de Fiat Fiorino aracınıza bir ara atkı takımı almak için hemen sipariş verebilirsiniz.

'' Seyahatlerinizden keyif almanın akıllı yolu ''
Köklü geçmişinden aldığı güç ve yenilikçilik anlayışı ile CAN AUTO, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine en uygun ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.